اخبار بازی

شرکت کدمسترز، مالک جدید Project CARS!

مالک جدید Project CARS

در یک حرکت غیرمنتظره، امروز صبح تویتر رسمی شرکت s با ارسال تویتی، از خرید شرکت Slightly Mad Studio و تمامی IP ها و کارکنان آن خبر داد. بدین ترتیب شرکت کدمسترز، مالک Project CARS شد.

بدین ترتیب دو شرکتی که مهارت بالایی در ساخت عناوین ریسینگ دارند بایکدیگر ادغام شده و حالا Project CARS در کنار DiRT، GRID و سری F1 به کلکسیون عناوین ریسینگ کدمسترز اضافه شده است. طبق آمار شرکت Gansustry، کدمسترز با پرداخت 30 میلیون دلار بصورت ی، این شرکت را خریده است. رئیس استودیوی SMS، همچنان به عنوان رئیس، اما زیر چتر کدمسترز باقی خواهد ماند.

فردین باقریان

فردین باقریان

7 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
.MahdIGH .

یه سوال چه اتفاقی برای کنسول این شرکت میفته؟

میثم قربانی

کنسول؟ چه کنسولی؟

.MahdIGH .

کنسول شرکت اسلایتلی مد که چند وقت پیش برای اسم شعارشون توییت گذاشته بودن. خبرشو گذاشته بودین

میثم قربانی

آره. راست میگی. ولی فکر کنم اون کلا منتفی شده بود.
شخصا اطلاعات درستی ندارم از سرنوشت اون.

.MahdIGH .

ولی خداییش اسلایتلی مد کنسولش رو بسازه بعد این دو تا شرکت بیان بازی ریسینگ های انحصاری بزرگی رو رو این کنسول عرضه کنن خیلی خفن میشه و بفروشش خیلی کمک میکنه ولی بقول شما با این خبر احتمالا تا الان کنسل شده ولی یه خبر خوندم که احتمال میدن سال 2022 عرضه میشه. منبعش خیلی زیاد مورد اعتماد نیست.

N.I.M.A

ولی به نظرم تو شرایطی که همه چیز داره به سمت فضای ابری میره عرضه یه کنسول جدید خیلی ریسک بزرگیه اونم برای این شرکت که همیشه توانایی ریسک مالی در حد و اندازه سونی، نینتندو و مایکروسافت نداره. ولی طراحی جالبی داشت …

میثم قربانی

موافقم. ریسک بزرگیه ولی فکر کنم بازار کشش رو داره