اخبار بازی

عرضه Death Stranding برای PC رسما تایید شد

عرضه Death Stranding برای PC رسما تایید شد

چند ماه پیش هایی مبنی بر اینکه بازی Death Stranding برای PC نیز عرضه می شود منتشر شد که هیچ واکنشی از سوی سونی و سازندگان بازی در رابطه با آن حواشی دیده نشد. حالا کمتر از دوهفته مانده به عرضه این بازی برای ، عرضه Death Stranding برای PC رسما تایید شد.

وی جی مگ:

اکانت رسمی در توییتر با نشر یک توییت این مساله را تایید کرد و تاریخ عرضه این بازی را تابستان 2020 اعلام کرد. این بازی توسط 505Games روی PC منتشر خواهد شد. این مساله که بازی برای PC نیز منتشر می شود به خودی خود جالب است ولی اینکه این 11 روز قبل از عرضه این بازی روی منتشر شود جای کمی تعجب دارد.

عرضه Death Stranding برای PC رسما تایید شد

هنوز هیچ جزئیاتی از نسخه PC این بازی و یا تغییرات احتمالی بازی روی PC، منتشر نشده. ولی احتمالا در فستویالی که در پاریس برای این بازی قرار است برگزار شود فرصت خوبی خواهد بود تا از Hideo Kojima سازنده این بازی در این بازی اطلاعاتی بدست آورد.

اگر از کسانی بودید که چند ماه پیش وی جی مگ را باور نکردید و به آن به دیده یک زرد نگاه کردید هم اکنون می توانید با دقت بیشتری قبلی را مشاهده کنید. نظر شما چیست؟ دلیل اعلام عرضه بازی برای PC در این زمان چه چیز می تواند باشد؟

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

8 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
مهدی آرزومندی

بابا چرا داستان بازی اینقدر سلده و پیش پا افتاده شد. من خودم 3 تا تریلر اولش رو کسی نبود بهش نشون نداده باشم و از علمی-تخیلی بودنش صحبت نکرده باشم. ولی با اومدن تریلر تارخ عرضه بازی، ازش ناامید شدم. مردک حامله حمال 🙁

if satan was the father

اصلا شما رو جعبه هم بیار بازی رو طرفداراش که رو پلی استیشن هستن و سونی سلطان گیم هست کسانی هم که اخبار سرگرمی رو دنبال کردن می دونن که متال گیر ها همیشه انحصاری زمانی بودند (به جز نسخه چهار پلی 3) و نسخه های پی سی و اچ دی کالکشن یا حتی نسخه گیم کیوب اونها باعث نشده که این مجموعه با چیزی جز پلی استیشن شناخته بشه، حتی فروش کنسول های سونی هم با متال گیر ها بیشتر می شد یعنی الان که لگسی کالکشن بازی می کنم اینقدر حس خوب دارم که نگو … از اون… Read more »

Daniyal Bleszinski

تو فکر کنم شبا هم خواب انحصاری‌های سونی رو میبینی؟!!نه؟؟!
#فن‌بوی

if satan was the father

نه دوست گرامی ، من خودم اوایل x1 داشتم اما بعد از انتشار uncharted 4 و … فروختم ش چون به نظرم ارزش نداشت برای من نگه دارمش
#سلیقه
البته قبول دارم حرفم زیاد تند بود
#ببخشید

مهدی آرزومندی

حالا چرا Alien: Isolation ؟ این بازی که برای طرفدارای سبک وحشت یه چیزی تو مایه های Godfather برای فیلم بیناست!

if satan was the father

نسخه نسل هفتمی اش را مد نظرم بود دوست گرامی
شما همین الان بری فرضا shadow of mordor رو بر روی x360 اجرا کنی (یا ps3) به کیفیت ضعیف اون نسخه ها پی میبری
ولی فنتوم پین خیلی بهتر بود وضعیت ش تو این مورد

مهدی آرزومندی

البته ببخشید که از بحث اصلی تون که راجع به بازی های انحصاری هست خارج میشم ولی خب این یه مبحث کلیه که وقتی یک بازی بین نسلی میشه، تمرکز اصلی سازنده میره روی نسخه نسل بعدی اون که بتونه هم قدرت نسل جدید و هم قدرت گرافیک تکنیکی خودش رو به نمایش بزاره و تبلیغات بازی خودش رو هم به سمت نسخه نسل جدید بازی میبره چون میتونه بیشتر رو محصولش مانور بده، و به طبع وقت کمتری برای کار روی نسخه نسل قبل اون که کنسول هاش قدرت کمتری از نظر پردازش و غیره داره میزاره. البته این… Read more »

علی نجفی

درود به عنوان فن سونی اینو بگم که حقیقتش اولش یه ذره جا خوردم چون شنیدنِ این خبر اونم 10 روز به عرضه یکم عجیب بود و شاید گند زده شد به کمپین تبلیغاتی سونی ، منتهی همون زمانی که کوجیما از کونامی جدا شد گفت بازی بعدیم برای پلی استیشن و پی سی منتشر میشه! البته از 2016 که بازی معرفی شد هیچ‌وقت به طور کاملاً رسمی نگفتن برای کامپیوتر هم میاد!!!!! ولی میتونم بگم سونی و کوجیما از هم استفاده کردن!چرا؟ یادمه کوجیما چند وقت پیش توییت کرد که بعد از جدایی از کونامی من بودم و همین… Read more »