اخبار بازی

عرضه Jotun: Valhalla Edition برای Nintendo Switch در ماه جاری

عرضه Jotun: Valhalla Edition برای Nintendo Switch در ماه جاری

وی جی مگ: استودیو Thunder Lotus s اعلام کرد بازی Jotun: Valhalla Edition برای Nintendo Switch در ماه جاری عرضه خواهد شد. این ماجراجویی تحسین شده در تاریخ 27 آپریل 2018 (7 اردیبهشت 97) برای کنسول هیبریدی نینتندو انتشار می‌یابد.

به گزارش وی جی مگ، سازنده این بازی در اعلام این خبر خود توضیح داد که آن‌ها عنوان Jotun را برای Switch بازسازی و بهینه کرده‌اند و تغییراتی را نیز در سیستم گیم‌پلی بازی اعمال نمودند تا با حالت دستی کنسول نینتندو سازگاری کامل داشته باشد. Will Dube رییس استودیو Thunder Lotus s طی بیانیه‌ای در خصوص عرضه نسخه Switch بازی اظهار کرد «تجربه ساخته استودیو خود روی یک کنسول دستی من را به خاطرات گذشته بازگرداند. یکی از قدیمی‌ترین خاطرات من مربوط به کنسول دستی Boy می‌شود که به همراه برادرانم طی یک سفر جاده‌ای با آن سرگرم می‌شدیم. امیدوارم تجربه بازی جدید ما روی Switch نیز بتواند تجربه نوینی را به گیمرها در سرتاسر دنیا القا کند.»

از امروز پیش‌خرید بازی از طریق Nintendo Switch eShop برای مناطق آمریکای شمالی و جنوبی در دسترس قرار می‌گیرد در حالی که این موضوع برای کاربران اروپا و به ترتیب در تاریخ‌های 18 و 19 آپریل مهیا می‌گردد. Jotun پیش از این برای پلتفرم‌های U، XBOX ONE، PS4 و PC منتشر شده است.

منبع: Dualshockers.com