اخبار بازی

فراخوان تست بازی جدید Capcom

فراخوان تست بازی جدید Capcom

احتمالا می دانید که دو بازی آخر از بازخورد بسیار خوبی از منتقدان داشت و کاربران نیز از آنها بسیار استقبال کردند، از همین رو Capcom سازنده این سری بازی نمیخواهد این پتانسیل را نادیده بگیرد و در پی ادامه این روند است. و امروز خبری منتشر شد که گویا این اتفاق افتاده و Capcom ‌در حال ساخت یک برای در سبک و حال و هوای همان Evil است.

وی جی مگ: شروع به ارسال ایمیلهایی برای اعضای انجمن Evil که با نام Evil Ambassador community شناحته می شود، کرده و تعداد زیادی از افراد انجمن را برای تست یک دعوت کرده. البته این دعوتها فقط مختص به ژاپن بوده و اعضای ساکن در دیگر کشورها دعوتنامه ای دریافت نکرده اند. متن نامه دریافت شده به شرح زیر است:

به تمام سفیران حامی سری Evil

ممنون از حمایت همیشگی شما از این سری بازی

ما قصد داریم که برای تست ی که در حال ساخت آن هستیم افرادی را استخدام کنیم، و قصد داریم تا از فیدبک تمامی افراد فعال در انجمن RE در این پروژه استفاده کنیم. لطف کنید مشخصات و توضیحات لازم را بخوانید و اگر علاقه مند به کمک و شراکت در این کار هستید روی ورود کلیک کنید.

البته این خبر آنچنان سورپرایز کننده نبود چرا که قبلا در گزارشات درآمد سالانه این کمپانی ذکر شده بود که در حال ساخت یکی با موتور RE Engine هستند. ما تقریبا چیز زیادی از این بازی نمیدانیم و شاید با یک از سری RE طرق باشیم ولی با این حال این قضیه محتمل ترین پیش بینی ست که این بازی در حال ساخت بدون شک مرتبط با سری Evil خواهد بود.

تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
.MahdIGH .

آقا میثم میتونید یه ویدیویی از silent hill p.t بگیرید شاید یه فرجی بشه یا کنسولی بیاد که داشته باشه. چند شب پیش خواب بازی رو دیدم ولی زنه یه جورایی میکس marilyn manson بود (میکس کاور holy wood با Antichrist Superstar) . این بازیا با روح و روان آدم بازی میکنن. خیلی از بازی ها هم دارن از روش کپی کاری میکنن ولی این کجا و ان کجا…

میثم قربانی

والا pt نیست رو هیچ کنسولی. منم دسترسی ندارم