اخبار بازی

فراخوان تست بازی جدید Capcom

فراخوان تست بازی جدید Capcom

احتمالا می دانید که دو آخر از بازخورد بسیار خوبی از منتقدان داشت و کاربران نیز از آنها بسیار استقبال کردند، از همین رو Caom سازنده این سری نمیخواهد این پتانسیل را نادیده بگیرد و در پی ادامه این روند است. و امروز خبری منتشر شد که گویا این اتفاق افتاده و Caom ‌در حال ساخت یک برای در سبک و حال و هوای همان Resident Evil است.

وی جی مگ: کپکام شروع به ارسال ایمیلهایی برای اعضای انجمن Resident Evil که با نام Resident Evil Ambassador community شناحته می شود، کرده و تعداد زیادی از افراد انجمن را برای تست یک دعوت کرده. البته این دعوتها فقط مختص به ژاپن بوده و اعضای ساکن در دیگر کشورها دعوتنامه ای دریافت نکرده اند. متن نامه دریافت شده به شرح زیر است:

به تمام سفیران حامی سری Resident Evil

ممنون از حمایت همیشگی شما از این سری

ما قصد داریم که برای تست ی که در حال ساخت آن هستیم افرادی را استخدام کنیم، و قصد داریم تا از فیدبک تمامی افراد فعال در انجمن RE در این پروژه استفاده کنیم. لطف کنید مشخصات و توضیحات لازم را بخوانید و اگر علاقه مند به کمک و شراکت در این کار هستید روی ورود کلیک کنید.

البته این خبر آنچنان سورپرایز کننده نبود چرا که قبلا در گزارشات درآمد سالانه این کمپانی ذکر شده بود که در حال ساخت یکی با موتور RE Engine هستند. ما تقریبا چیز زیادی از این نمیدانیم و شاید با یک از سری RE طرق باشیم ولی با این حال این قضیه محتمل ترین پیش بینی ست که این در حال ساخت بدون شک مرتبط با سری Resident Evil خواهد بود.

تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
.MahdIGH .

آقا میثم میتونید یه ویدیویی از silent hill p.t بگیرید شاید یه فرجی بشه یا کنسولی بیاد که داشته باشه. چند شب پیش خواب بازی رو دیدم ولی زنه یه جورایی میکس marilyn manson بود (میکس کاور holy wood با Antichrist Superstar) . این بازیا با روح و روان آدم بازی میکنن. خیلی از بازی ها هم دارن از روش کپی کاری میکنن ولی این کجا و ان کجا…

میثم قربانی

والا pt نیست رو هیچ کنسولی. منم دسترسی ندارم