اخبار بازی

فروشگاه Epic، سیو ابری را برای برخی از بازی ها راه اندازی می کند

فروشگاه Epic، سیو ابری را برای برخی از بازی ها راه اندازی می کند

فروشگاه اپیک به صورت آزمایشی و برای تعدادی از های منتخب قرار است کلاد سیوینگ یا همان سیو ابری را راه اندازی کند. قابلیتی که تقریبا در تمامی سرویسهای گیمینگ وجود دارد. مدیر ارشد اجرای Epic یعنی آقای Tim Sweeney در توییتر خودش این موضوع را بیان کرد:

: واژه تعدادی از ها در توییت آقای سویینی به صورت لفظی بیان شده و تعداد دقیق ها هنوز مشخص نیست. یکی از کاربران توییتر به در حساب خود اعلام کرده که گزینه “enable cloud save” را در بخش ستینگ Moonlighter مشاهده کرده است. سایت Engadget نیز این گزینه را در یکی از های استراتژی این کمپانی یعنی This War of Mine گزارش کرده. تیم سویینی هنوز مشخصا هایی که کلاد سیوینگ را پشتیبانی میکنند را معرفی نکرده ولی به این نکته اشاره کرده که این سرویس نیاز به آپدیت و بهینه سازی دارد.

در جواب این سوال که سیستم کلاد سیوینک چگونه پیاده سازی شده است آقای سویینی گفت که تیم اپیک برای هر یک پروسه خاص را برای فعال سازی این قابلیت پشت سر می گذارد. و البته تیم های سازی احتیاجی به نوشتن کد اضافی برای هایشان ندارند و هیچ آپدیتی نیز قرار نیست برای هایشان ارائه دهند تا این قابلیت فعال شود.