اخبار بازی

فروش Dead Cells از یک میلیون نسخه گذشت

فروش Dead Cells از یک میلیون نسخه گذشت

وی جی مگ: براساس اطلاعات منتشر شده از سوی طراح اصلی بازی، فروش از یک میلیون نسخه گذشت. ساخته تحسین شده استودیو که با ترکیب ساختار گیم‌پلی Roguelike و عناصر مترویدوانیا توانست توجهات فراوانی را در زمان عرضه در آگوست سال 2018 کسب کند.

به گزارش وی جی مگ، به نقل از وبسایت USgamer سباستین بنارد طراح بازی استودیو در جریان برگزاری همایش GDC 2019 اطلاعاتی از فروش به اشتراک گذاشت. به گفته بنارد بازی از زمان عرضه در تابستان سال گذشته بیش از یک میلیون نسخه به فروش رسانده است. حدود 60 درصد فروش بازی مربوط به نسخه بوده و فروش نسخه Switch نیز در مقایسه با دو نسخه کنسولی دیگر بازی یعنی و بیشتر بوده است.

به لطف موفقیت کسب شده از سوی به نظر می‌رسد استودیو توانسته درآمد خوبی را به دست بیاورد. زیرا براساس توضیحات جدید بنارد، عنوان مذکور در هنگام تولید اساسا آخرین فرصت استودیو به شمار می‌رفت. چرا که این استودیو پیش از آن روی‌ پروژه‌های دیگری مانند یک بازی Free to Play مشغول به کار بوده است. با این Dead Cells علاوه‌بر اینکه دقیقا همان چیزی بوده که استودیو برای ادامه حیات به آن نیاز داشت بلکه محصولی بود که توانست در ابعاد بسیار بزرگی موفقیت کسب کند.

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))