اخبار بازی بازی ایرانی

مسابقات نهایی بازیکنان منتخب استان‌ها و مسابقات بانوان در رشته FIFA19

نفرات برتر مسابقات استانی ایران برای شرکت در مرحله نهایی معرفی و برنامه مسابقات و نحوه اسکان آنها اعلام شد.

مرحله مقدماتی ایران که از روز دوشنبه 29 مرداد ماه در 9 شهر مشهد، زاهدان، اهواز، شیراز، یزد، اصفهان، بوشهر، قم و تبریز آغاز شده بود، با شناخت نفرات برتر در دو رشته 2019 و به کار خود پایان داد.

براین اساس مسابقات نهایی در رشته 2019 روز پنجشنبه هشتم شهریور ماه از ساعت 9 و در رشته از ساعت 16 آغاز می‌شود.

همچنین برای 64 بازیکنی که موفق به کسب سهمیه استان‌ها برای شرکت در مرحله نهایی رقابت‌های  و PES  در تهران شده‌اند محل اسکان در نظر گرفته شده است. بنابراین بازیکنان منتخب می‌توانند برای هماهنگی جهت تحویل محل اسکان خود، براساس اطلاعات زیر اقدام کنند.

مسوول هماهنگی: آقای محمد زاده / تلفن : 09142066654

نشانی محل اسکان : تهران، خیابان طالقانی، خیابان بهار شمالی، خیابان شهید ورکش، فدراسیون معلولین و جانبازان.

ساعت 9 صبح و ساعت 16

گفتنی است تعداد نمایندگان هر استان برای حضور در مرحله نهایی، براساس تعداد ثبت‌نام کنندگان در هر شهر تعیین شده است.

اسامی نفرات برتر مرحله مقدماتی در رشته 19:

زاهدان : مصطفی ستوده – سبحان خزیمه

اهواز : ابراهیم بهمنی – علی بهزادی -هومن محرابی نژاد – پوریا نایب زاده

شیراز :  محمد رضا روا – مسعود درمان -پوریا سعادت – کوروش جوانمردی

یزد : سید محمود جلیلیان -امیرحسین عرب پور -دانیال احمدی – ایمان آزادفر

اصفهان : آرمان حجازی – وحید رفیعی – عرفان فارسی زاده -محمد حسین فتاحی – علیرضا گرامی -ارسلان نخستین فر

بوشهر : سبحان شوشتری نژاد -محمد کرمی

قم : محمد صبوری -محمد کفاش زاده

تبریز :حسین فیضی ثانی – امیرحسین سلاخ قدیم – نعیم عشرتی – سهند جعفرزاده

مشهد : آرمان ولی پور – فرزاد هدایت پور – علیرضا فاخر – علی شریف زاده شهری – سینا ثبوتی مهجوری – دانیال خرسندی

اسامی نفرات برتر مرحله مقدماتی در رشته PES19:

یزد : میلاد خالقی – سجاد زمانی

زاهدان : آرمین شاه تقی  – امیر واثق عباسی

بوشهر : ابوالفضل قاسمی-ایمان درستکار

اهواز : امیررضا محرابی – مهرشاد مظفری – فروتن مهری بابادی – سجاد نظری گراوند

تبریز : محمد دهقانی – پوریا ولیزاده – امین عبدالهی -ایوب رشیدی

اصفهان : حسین اشرفی – علیرضا علیپور -علیرضا جمشیدیان – علی حقیقی

شیراز : محمد حسین رفیعی – محمد امین درستکار – عرفان عباسی – محمد صادقی

قم : مجید رضایی – وحید نجاری

مشهد : مسعود صدرالحافظین – مهدی مغنی نصری – محمد کاخکی – الیاس حسنی -رضا عابدین زاده – محمد رضا میرزایی -علی جعفری – امین حسام.

همچنین بعد از کشمکشی چند روزه مسابقات بانوان در رشته 19 به بازگشت

با دستور مدیرعامل ‌های رایانه‌ای، مسابقات بانوان در رشته 19 در ایران برگزار می‌شود.

مسابقات بانوان در رشته و 2019 به دلیل به حدنصاب نرسیدن شرکت کنندگان لغو شده بود. اما با درخواست ثبت‌نام کنندگان و دستور مدیرعامل ‌های رایانه‌ای، مسابقات این دو رشته در حوزه بانوان در هم ادغام شده و در رشته 2019 و روی ، در روز پایانی مسابقات برگزار می‌شود.

بر همین اساس سهمیه بانوانی که در رشته 2019  روی کنسول یا رشته ثبت‌نام کرده بودند، به این رشته منتقل می‌شود.

گفتنی است مسابقات بانوان قرار است روز جمعه هشتم شهریورماه راس ساعت 12 برگزار شده و نفرات اول تا سوم به ترتیب، 2 میلیون، یک میلیون و 500 هزار تومان جایزه می‌گیرند.

همچنین مسابقات ویژه بازی‌ساز‌ها و استارتاپ‌ها روز جمعه ساعت 9:30 صبح و مسابقات ویژه استریمرها روز جمعه ساعت 12 برگزار خواهد شد.

گفتنی است براساس اعلام ستاد برگزاری، مسابقات به صورت تک‌بازی و تک حذفی برگزار خواهد شد.

۲ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید