اخبار بازی

مشکلات Destiny 2 روی درآمد Activision تاثیرگذار خواهد بود

مشکلات Destiny 2

وی جی مگ: از زمان عرضه 2 این حواشی بسیار زیادی داشته است. در حالی که نقد‌های این اثر به صورت کلی مثبت بودند اما بعد از گذر مدت کوتاهی مشخص شد که محتوای مد نظر ر‌ها در بازی گنجانده نشده است و در واقع Destiny 2 از کمبود شدید محتوا رنج می‌برد.

کمبود محتوا، تمرکز زیاد روی پرداخت درون برنامه‌ای و همچنین عرضه یکی از بدترین بسته‌های الحاقی چند سال اخیر به نام باعث شد که تقریبا هیچکس از Destiny 2 راضی نباشد. به وی جی مگ، شرکت تحلیل Cowen به تازگی نظر خود را در مورد تاثیر Destiny 2 روی درآمد اعلام کرده است. از نظر این شرکت Destiny 2 می‌تواند درآمد اضافه این شرکت را شدیدا تحت تاثیر قرار دهد.

تحلیل‌گری به اسم Doug Creutz اشاره کرد:«Destiny 2 به شدت در زمینه تعداد ر‌ها با مشکل مواجه شده است و افراد زیادی مشغول به بازی کردن آن نیستند.» در سمت مقابل اما به نظر می‌رسد که از تمام پیش‌بینی‌ها در مورد درآمد بهتر عمل کرده است. از نظر Creutz دلیل اصلی نارضایتی گیمر‌ها از Destiny 2 وجود پرداخت درون برنامه‌ای است که تاثیر زیادی در بازی دارد. Destiny 2 حتی در زمینه تعداد بینندگان Twitch نیز خوب عمل نکرده و در آخر هفته‌ها این بازی فقط بین 4 هزار تا 7 هزار بیننده دارد.

به تازگی برنامه مورد نظرش برای Destiny 2 در سال 2018 را منتشر کرده است. باید دید که آیا آنها می‌توانند نظر گیمرها را بار دیگر جلب کنند؟

منبع