اخبار بازی

معرفی دو بازی جدید THQ Nordic در E3 2019

معرفی دو بازی جدید THQ Nordic در E3 2019

وی جی مگ: کمتر از یک ماه تا شروع نمایشگاه باقی مانده و در همین راستا بسیاری از گیمرها منتظر هستند تا شاهد رونمایی و یا نمایشی جدید از ‌های مورد علاقه خود باشند. کمپانی‌های مختلف نیز کم‌کم برنامه‌های خود را به اشتراک می‌گذارند. در همین مورد نیز به گفته کمپانی THQ Nordic در شاهد رونمایی دو جدید از آن‌ها خواهیم بود.

به گزارش وی جی مگ، برنامه‌ منتشر شده برای غرفه در بیان می‌دارد که شاهد معرفی دو جدید خواهیم بود. یکی از آن‌ها به عنوان بازنگری جدید یا نوعی بازسازی از یک فرنچایز محبوب توصیف شده در حالی که دیگری نیز بازگشت یک یا فرنچایز مورد انتظار محسوب می‌شود. مدتی پیش بود که این کمپانی اعلام کرده بود در حال کار روی بیش از 70 است و حال به نظر می‌رسد در بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت دو مورد از آن‌ها معرفی خواهند شد.

این کمپانی در چند سال گذشته خصوصا در سال 2018 حق امتیاز فرنچایزها و ‌های مختلف را خریداری کرد که از جمله آن‌ها می‌توان به TimeSplitters اشاره کرد. اثری که بسیاری از گیمرها چشم انتظار و خواستار بازگشت آن هستند. در کمتر از یک ماه آینده متوجه خواهیم شد نسخه جدید یا بازسازی کدام از یک عناوینی که خریداری کرده در حال توسعه قرار دارد.