اخبار بازی

معرفی رسمی سرویس Apple Arcade

معرفی رسمی سرویس Apple Arcade

وی جی مگ: شرکت اپل در جریان کنفرانسی که به تازگی در کالیفرنیا برگزار کرد از سرویس اشتراکی جدیدی به نام سرویس کرد. برنامه‌ای که قرار است در پاییز سال جاری روی دستگاه‌های Mac، iOS و TV در دسترس قرار بگیرد.

به گزارش وی جی مگ، این سرویس به صورت اشتراکی قابلیت دسترسی به بیش از 100 را فراهم می‌کند که روی دستگاه‌هایی نظیر iPhone و Mac، iPad و تلویزیون‌های TV قابل تجربه شدن خواهند بود. تمامی ‌ها به صورت آفلاین قابل بوده و حتی می‌توانید تجربه را روی‌ دستگاه‌های مختلف تعویض کنید. برای مثال هنگامی که سر کار باشید و تصمیم بگیرید با اسمارت‌فون خود بازی کنید می‌توانید آن را از جایی که روی تلویزیون TV رها کردید ادامه دهید.

در رابطه با ‌هایی که به همراه سرویس به صورت باندل عرضه می‌شوند اپل توضیح داد که عناوین اختصاصی از سوی سازندگانی نظیر هیرونوبو ساکاگوچی خالق Final Fantasy، کن وونگ و ویل رایت خالق The Sims توسط این سرویس . از ‌های حاضر درون این سرویس باید به Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm، The Pathless، Sonic Racing، Beyond a Steel Sky و مواردی دیگر اشاره کرد.

0 0 رای ها
Article Rating
فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
میثم قربانی
ادمین
۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۲۷

به نظر میرسه اتفاقاتی که در چند سال آینده می افته با شرایط ایران و وضعیت اینترنت و تحریمها اصلا سازگار نباشه. زیر ساختهامون که ایراد دارن هیچ باید با تحریمها و مشکلات تبادل با دنیا هم دست و پنجه نرم کنیم.