اخبار بازی

معرفی قابلیت‌های جدید گیم‌پلی بازی Kingdom Hearts 3

معرفی قابلیت‌های جدید گیم‌پلی بازی Kingdom Hearts 3

وی جی مگ: هفته آینده برای طرفداران مجموع بازی Kingdom Heart اهمیت بسیاری دارد و آنها بالاخره متوجه می‌شوند که چه زمانی می‌توانند قسمت سوم این سری را تجربه کنند اما در همین راستا تهیه کننده بازی توضیحاتی را درباره قابلیت‌های جدید گیم‌پلی بازی Kingdom Hearts 3 ارائه کرده.

به گزارش وی جی مگ، به تازگی نشریه معتبر و ژاپنی فامیتسو گفت و گویی را با تهیه کننده این اثر داشته او توضیحاتی را درباره قابلیت‌های جدید گیم‌پلی بازی Kingdom Hearts 3 ارائه کرده. به گفته تای یاسوئه هر کدام از دنیاهای بازی میزبان قابلیتی منحصر به فرد هستند. به طور مثال در Olympus گیمر می‌تواند از ارتفاعای بلند به پایین پریده یا از دیوارها بالا برود. در این منطقه اکثر سازه‌ها و محیط‌ها از لحاظ اندازه نسبت به دیگر دنیاهای بازی بزرگ‌تر است. در همین راستا توضیح داده شده که یکی دیگر از قابلیت‌های جدید گیم‌پلی بازی Kingdom Hearts 3 در اصل بهبود یافته چیزی است که در دیگر نسخه‌های این مجموعه دیده بودیم. در این شماره گیمر نه تنها می‌تواند از روی دیوارها پرش انجام دهد بلکه امکان راه رفتن روی آنها را نیز پیدا کرده.

به گفته تهیه کننده جدیدترین ساخته Square Enix در دنیای Toy Story گیمر می‌تواند روی Gigas سوار شود که نوعی ربات است و از آنها در مبارزات استفاده کند. در نهایت باید تا زمان برگزاری کنفرانس مطبوعاتی Square Enix در E3 2018‌ صبر کرد تا دید بالاخره بازی Kingdom Hearts 3 در چه تاریخی منتشر می‌شود.