اخبار بازی

معرفی قاتل PS4 با نام رمز Anthem

معرفی قاتل PS4 با نام رمز Anthem

وی جی مگ: مدت زیادی از انتشار آخرین ساخته استودیو نمی‌گذرد و حواشی آن پایان ندارد. بعد از واکنش‌های منفی به کیفیت این اثر حالا شاهد حاشیه‌ای جدید هستیم و به نظر می‌رسد که تعداد زیادی کنسول PS4 در حال اجرا Anthem با مشکلات فنی بزرگی روبرو شده و بعضی از آنها حتی به اصطلاح Brick شده‌اند.

به گزارش وی جی مگ، از شب گذشته گزارش‌های مختلفی منتشر شده که دارندگان PS4 در حال تجربه دچار مشکل شده و بعضا یا بازی به صورت کامل کرش کرده و کنسول به منوی اصلی وارد شده یا به صورت کلی PS4 خاموش شده. در ادامه و بعد از روشن کردن مجدد کنسول، کاربرها متوجه شده‌اند که دستگاه آنها وارد وضعیتی شده که بعد از قطع برق شاهدش هستیم و اطلاعات هارد باید بازسازی شوند.

وضعیت اما به همین جا ختم نشده و گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که شاهد حضور قاتل PS4 با نام رمز Anthem هستیم. برخی کاربرها اعلام کرده‌اند که در زمان تجربه ساخته جدید کنسول آنها خاموش شده و دیگر امکان روشن کردن مجدد آن وجود ندارد.

در ادامه اما توضیح داده که متوجه وضعیت پیش آمده هستند و به‌زودی مشکلات مطرح شده را برطرف می‌کنند. با این حال فرم‌های منتشر شده برای اعلام جزئیات مشکلات پیش‌آمده عملا نشان می‌دهد که و هنوز دلیل اصلی این موضوع را متوجه نشده و فعلا بهترین راه برای دوری کردن از این موضوع نرفتن به سراغ Anthem است. بازی که از دید فروش هم نتوانسته انتظارات موجود را برآورده کند و فعلا آینده‌ای نامشخص در انتظارش است.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

5 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
میثم قربانی

دهنتو سرویس ea
سالهای سال بود که میگفتم به مشتریام نرم افزاری که به سخت افزار آسیب بزنه کم نوشته میشه و کلا نیست. خیلی کم بوده و ایراد فیزیکی شدیدی وارد نمیکرده
حالا بهم میگن برو بابا
بازی اومده کنسول خراب میکنه. چه برسه به نرم افزار مخصوص خراب کاری
خدایا ظهور کن. :-/

Ali Afr

ارزومه کلا منهدم شه ea بلکه یکم دلم خنک شه از استودیوهایی که خریدو گند زد بش
حالا با انتم یکم حال اومدم
منتظرم همین بلا سر اکتیویژنو یوبیسافتم بیاد

Mr.Mohamad

من موندم اینا بازی ساختن یا بد افزار که باعث مشکلات سخت افزاری برای کنسول میشه.
باید یه تشکر مشتی از EA کرد که توی این چند ساله گند زد به هر سری از بازی ها و استدیو ها که داره.
یعنی هیچ شرکتی نمیتونه از لحاظ گند زدن رکورد EA بزنه.
حالا dragon age 4 چی میخواد از آب در بیاد خدا میدونه.

alireza.waiter12

آفتابه اگه طلاست! بازم جاش تو خلاست! :rotfl:
آفتابه:Anthem
طلا:Bioware
خلا:EA

GAME-STAR

=======))))))))))) الحق که درست فرمودید کاربر alirezawaiter12