اخبار بازی

منتظر Splinter Cell و Assassin’s Creed بر روی VR باشیم؟

: طرفداران سری Splinter Cell سالهاست که درخواست نسخه‌ی جدید این سری را از دارند، اما تابحال موفق به دیدن در نسل هشتم نشده‌ایم. البته طبق گزارشات جدید، بنظر می‌رسد که مالک یعنی Facebook، قصد دارد تا تعداد عناوین انحصاری خود را افزایش دهد و طی همین جریان، بنظر می‌آید که آنها قرارداد‌هایی با شرکت در رابطه با ساخت عناوینی از سری بازی های Splinter Cell و Assassin’s Creed به‌صورت واقعیت مجازی (VR) تصویب کره‌اند که قرار است در آینده و بصورت اختصاصی برای منتشر شوند.

طبق گفته‌ها، بنظر می‌رسد که خود Mark Zuckerberg نیز بر روی عملی شدن این جریان، تمرکز ویژه‌ای داشته، و قصد دارد تا فروش را با این کار افزایش دهد. با تمام اینها، هنوز هم دقیقا مشخص نیست که چه چیزی از دو شرکت و Facebook خواهیم دید اما اگر این جریان حقیقت داشته باشد و به تازگی قراردادی بین این دو شرکت امضاء شده باشد، ممکن است مدت زمان طولانی‌ای تا معرفی و رونمایی از این عناوین داشته باشیم.

البته، ایده‌ی حضور عناوینی چون Splinter Cell و Assassin’s Creed بر روی VR قطعا جذاب خواهد بود اما باید منتظر خبرهای بیشتر از سوی و یا Facebook در این زمینه باشیم.

منبع: DualShockers

نیما هاشمی

نیما هاشمی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Ali

Wow 😲