اخبار بازی

نشست اضطراری در Bioware

نشست اضطراری در Bioware

وی جی مگ: عرضه و شکست آن نشان داد که وضعیت داخلی استودیو به هیچ‌وجه مناسب نیست. گزارش جیسون شریر در وبسایت کوتاکو نیز در ادامه نشان داد که مشکلات بسیاری در جریان ساخت این عنوان ایجاد شده و نیز در بسیاری از آنها نقش مستقیم داشته. مشکلاتی که حالا به نظر می‌رسد قرار است به برگزاری نشست اضطراری در منتهی شود.

به گزارش وی جی مگ، تغییرات مدیریتی متعدد و فشار کاری مداوم در کنار اجبار به استفاده از موتور گرافیکی Frosbite نهایتا تاثیر منفی خود را نشان داد و به خوبی نشان داد که حتی استودیو قدرتمندی همچون نیز می‌تواند با هدایت اشتباه به مسیری نامناسب کشیده شود. در نهایت اما امروز جیسون شریر که گزارش اولیه از مشکلات داخلی استودیو زیرمجموعه را منتشر کرده بود در توئیتر خود اعلام کرده که قرار است روز چهارشنبه نشستی اضطراری در با حضور تمامی اعضا و مدیران برگزار شود.

نکته قابل توجه این است که اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهند که همچنان اعضای Bioware از سرنوشت خود بی‌خبر هستند و برخی از آنها حتی نسبت به برگزاری این شنست اضطراری در ناامید هستند و اعتقاد دارند که مدیران فرصت مناسبی را برای آنها جهت ادامه کار قرار نمی‌دهند.

باید دید نهایتا چه سرنوشتی در انتظار استودیو به عنوان یکی از مطرح‌ترین تولیدکنندگان عناوین نقش آفرینی است. استودیویی که چندی پیش و در جریان TGA 2018 بازی جدید خود یعنی Dragon Age 4 یا بهتر است بگوییم قسمت چهارم این مجموعه را معرفی کرد اما همچنان سرنوشت تولید آن نیز به شکل درستی مشخص نشده.

برچسب‌ها