اخبار بازی

نظر ناشر بازی Red Dead Redemption 2 درباره موفقیت Fortnite

نظر ناشر بازی Red Dead Redemption 2 درباره موفقیت Fortnite

وی جی مگ: تنها طی چند ماه بازی Fortnite توانست تبدیل به یکی از مهم‌ترین پدیده‌های صنعت بازی شود و حالا دیگر بازیساز‌ها نیز راهی که این اثر و ژانر بتل رویال را به موفقیت رساند، دنبال می‌کنند. در این میان اما باید دید که نظر ناشر بازی Red Dead Redemption 2 درباره موفقیت Fortnite به چه شکلی است. بازی که شایعات می‌گویند در بخش آنلاین از حالت بتل رویال نیز پشتیبانی می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، استراس زلنیک مدیرعامل Take Two به عنوان ناشر بازی Red Dead Redemption 2 در اینباره توضیح داده که هرچند در حال حاضر Fortnite به موفقیت دست پیدا کرده اما اگر قصد دارید یک صنعت را هدایت کنید، لزوما این کار را نمی‌توانید با دنبال کردن مثال‌های پرطرفدار انجام دهید. زلنیک اعتقاد دارد که اگر شما سیاست خود را روی دنبال کردن موفقیت‌های بزرگ دیگران قرار دهید در طولانی مدت تبدیل به یک دنبال‌کننده می‌شوید که چیزی برای نوآوری ندارد. بعد از مدتی نیز دیگر شما دنبال کننده نیستید و تنها جایگاه آخر را به دست می‌آورید.

زلنیک هیچ توضیحی درباره حضور بتل رویال در بازی Red Dead Redemption 2 نداده اما با توجه به صحبت‌های اخیرش می‌توان انتظار داشت که اگر ساخته Rockstar به سراغ بتل رویال برود با رویکردی کاملا متفاوت و البته احتمالا همراه با نوآوری‌های بسیار این کار را انجام می‌دهد. چند روز پیش تایید شد که Call of Duty Black Ops 4 نیز از بتل رویال در بخشی تحت عنوان Blackout استفاده می‌کند و همین موضوع به خوبی نشان می‌دهد که در آینده‌ای نزدیک احتمالا برای رسیدن به موفقیت در این ژانر پرمخاطب باید به سراغ نوآوری و معرفی مسائلی باشید که تاکنون بازیسازهای دیگر به سراغ آنها نرفته‌اند.