اخبار بازی

هنوز تمامی رازهای بازی God of War پیدا نشده

هنوز تمامی رازهای بازی God of War پیدا نشده

وی جی مگ: عنوان جدید و بزرگ God of War شامل دنیایی بزرگ بوده که محتویات مختلف، ماموریت‌های جانبی و داستان‌ها و اسرار مخفی بسیاری در دنیای آن گنجانده شده است. در این میان طرفداران پرشور بازی وقت بسیاری را صرف کرده‌اند تا بتوانند تمامی رازهای بازی God of War را کشف و پیدا کنند.

به گزارش وی جی مگ، تاکنون نتیجه تلاش دوست‌داران این بازی تا حد زیادی ثمربخش بوده و آن‌ها اکثر اسرار و رازهای موجود در God of War را به جز یک مورد یافته‌اند.کارگردان این اثر بزرگ یعنی کوری بارلوگ از استودیو سانتا مونیکا معتقد است هنوز یک نکته باقی مانده که تاکنون کسی آن را کشف نکرده است.

بارلوگ در مصاحبه اختصاصی با GamingBolt چنین گفت «به نظرم یکی از مواردی که کسی به آن‌ها اشاره نکرده بود دو قطعه مربوط به Brok و Sindri است که در قسمت پایینی آن‌ها علامت زده شده. و قصد ما نیز بدین گونه بود که آن‌ها در یک موقیعت درستی از نقشه قرار دهیم در حالی که میان آن دو یک گنجینه پنهان شده اما کسی از آن اطلاعی ندارد.»

«من همیشه فکر می‌کردم افراد ظرف تنها چند ساعت سر از تمامی موارد بازی در خواهند آورد. اما نزدیک یک هفته گذشته بود و هم‌چنان به برخی از این موارد اشاره نمی‌شد و این بسیار برای ما چشم‌گیر بود . این دقیقا به مانند صحنه خنثی‌سازی سلاح اتمی موجود در Metal Gear بود که سرانجام به دلیل وجود یک باگ یا موردی دیگر فاش شد در غیر صورت هرگز وجود چنین موضوعی در بازی کشف نمی‌شد. من هرگز فکر نمی‌کنم در بازی خود چیزی به مانند سکانس اشاره شده داشته باشم اما هنوز تمامی رازهای بازی God of War پیدا نشده و یک مورد آن هنوز باقی مانده است و از بابت آن مطمئن هستم. زیرا تاکنون هیچ داستانی مرتبط به آن به گوش من و سایر اعضای تیم نرسیده است. و من اکنون نیز قصد ندارم چیزی در رابطه با آن بگویم. اما نمی‌دانم این مورد به تنهایی بتواند یک داستان سینماتیک باشد. فکر می‌کنم پس از گفته‌های من، تمامی گیمرها هر گونه حدس و گمان‌هایی را درباره آن خواهند زد.»

Gamingbolt