شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > واکنش جیمز وان به شایعات فیلم Mortal Kombat
واکنش جیمز وان به شایعات فیلم Mortal Kombat
اخبار بازی

واکنش جیمز وان به شایعات فیلم Mortal Kombat

وی جی مگ: در چند روز گذشته شایعات فیلم Mortal Kombat و حرف و حدیث‌های پیرامون آن شدت فراوانی گرفته است.اثر ریبوتی که تهیه‌کنندگی آن توسط جیمز آن و تیم او در شرکت Atomic Monster دنبال می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، از اضافه شدن کاراکترهای جدید تا فیلم‌برداری آن در شهر شیکاگو همگی از جمله شایعات فیلم Mortal Kombat است که در روزهای اخیر مخابره شده. اکنون این قضیه واکنش جیمز گان تهیه‌کننده این فیلم را به دنبال داشته است. شخصی که در حال حاضر کارگردانی فیلم Aquaman را در دست دارد و آثاری چون The Conjuring هم در کارنامه او دیده می‌شود.

جیمز وان در توییتر خود بدین گونه به این قضیه واکنش نشان داد که «لطفا به راحتی هر گونه اطلاعات خوب و بد را که صحت آن مشخص نیست باور نکنید. در حال حاضر هیج پیشرفتی در خصوص تولید فیلم Mortal Kombat اتفاق نیفتاده و این فیلم هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد. هر کسی که جزئیاتی در خصوص مکان فیلم‌برداری این فیلم یا انتخاب بازیگران آن با شما به اشتراک می‌گذارد در حال سرکار گذاشتن شما بوده است.»

واکنش جیمز وان به شایعات فیلم Mortal Kombat
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات