اخبار بازی

وضعیت عجیب گرافیک Sekiro: Shadows Die Twice روی پلتفرم‌های مختلف

وضعیت عجیب گرافیک Sekiro: Shadows Die Twice روی پلتفرم‌های مختلف

وی جی مگ: در حالی جدیدترین ساخته FromSoftware از امروز در دسترس قرار می‌گیرد گزارش‌های منتشر شده از سوی دیجیتال فاندری از وضعیت نه چندان جالب گرافیک Sekiro: Shadows Die Twice روی کنسول‌های مختلف خبر می‌دهند.

به گزارش وی جی مگ، عنوان نام‌برده سومین بازی از استودیو است که به دنبال Bloodborne و Dark Souls 3 در نسل فعلی عرضه می‌شود. عناوین این توسعه‌دهنده همواره از مشکلات فریم و سرعت رنج می‌بردند و Sekiro: Shadows Die Twice نیز ظاهرا از این قاعده مستثنی نبوده است. مشکل بزرگ‌تر اما به پرفورمنس بازی روی کنسول‌های میان‌نسلی مربوط می‌شود. براساس آنالیزهای تکنینکی منتشر شده از سوی دیجیتال فاندری، Sekiro: Shadows Die Twice روی هر دو پلتفرم و Pro به صورت 60 فریم بر ثانیه اجرا می‌شود اما از رسیدن به این هدف روی هر دو پلنفرم باز می‌ماند. در بیشتر بخش‌های بازی، متوسط فریم ریت بین 38 تا 48 روی Pro و 38 تا 42 روی گزارش شده است.

از دیگر مشکلات موجود در گرافیک Sekiro: Shadows Die Twice باید به رزلوشن آن اشاره کنیم. در حالی که بازی با رولوشن 1800p روی هر دو کنسول میان‌نسلی اجرا می‌شود اما نسخه سایه‌پردازی بهتری دارد. ظاهرا بازی از تکنیک بازسازی به منظور رزلوشن بیشتر روی Pro استفاده می‌کند اما به نسبت نسخه تصاویر واضح‌تر به نظر می‌رسند.

در حالی که Sekiro: Shadows Die Twice روی دو کنسول و Xbox One به صورت 30 فریم بر ثانیه اجرا می‌شود اما به مانند سایر عناوین استودیو روی این دو کنسول با مشکلاتی همراه است. لازم به ذکر است نسخه با رزلوشن 1080p و نسخه Xbox One به صورت 900p اجرا می‌شود.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Sajjad

بسیار شدید افت فریم داره رو pc

lord bahram

بی صبرانه منتظر نیم ساعتش هستم