شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > کارگردان Warcraft روی فیلم Rogue Trooper کار می‌کند
کارگردان Warcraft روی فیلم Rogue Trooper کار می‌کند
اخبار بازی

کارگردان Warcraft روی فیلم Rogue Trooper کار می‌کند

وی جی مگ: آقای دانکن جونز کارگردان Warcraft در پروژه بعدی خود قصد دارد روی فیلم Rogue Trooper مشغول کار شود و اقتباسی از این سری کامیک بوکی را بر پرده سینما به تصویر بکشد.

به گزارش وی جی مگ، جونز با انتشار ویدئویی گزینه‌های احتمالی را برای پروژه بعدی خود در نظر گرفته  بررسی می‌کند و قبل از اشاره به دنیای کامیک بوکی 2000 AD، اشاراتی به DC و Marvel می‌کند. از دو سری Judge Dredd و Strontium Dog هم نام برده می‌شود تا این‌که سرانجام در انتهای ویدئو، جونز کلاه خود را برداشته و از یک موهاک آبی‌ رنگ رونمایی می‌کند که به طور مشخص به شخصیت Rogue از سری Rogue Trooper اشاره می‌کند. Rogue یک سوپر سرباز با پوست آبی بوده که توسط مهندسی ژنتیک به وجود آمده. داستان سری Rogue Trooper روی شخصیت اصلی یعنی Rogue و دوستانش تمرکز می‌کند که به دنبال یافتن فرمانده خائن هستند.

رونمایی از اولین کامیک سری Rogue Trooper به سال 1981 باز می‌گردد. پس از آن از روی این مجموعه 4 نسخه بازی تولید شد. در اکتبر سال 2017 نیز یک نسخه ریمستر از روی نسخه 2006 این اثر برای کنسول‌های امروزی تحت عنوان Rogue Trooper Redux عرضه شد.

بجز فیلم Warcraft از دیگر آثار موجود در کارنامه کاری دانکن جونز می‌توان از فیلم Source Code محصول سال 2011 یاد کرد.

کارگردان Warcraft روی فیلم Rogue Trooper کار می‌کند
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات