شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > کاهش سود Konami در سه ماه اخیر
اخبار بازی

کاهش سود Konami در سه ماه اخیر

کاهش سود Konami در سه ماه اخیر

: کاهش سود Konami در سه ماه اخیر از جمله نکاتی بود که با انتشار گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه ابتدایی سال مالی 2018 این شرکت به دست آمد. گزارشی که جزئیات آن آمار مربوط به بازه زمانی ابتدای آپریل تا انتهای ژوئن 2018 را پوشش می‌دهد.

به گزارش ، براساس آمار به دست آمده از این گزارش مالی، درآمد شرکت با افزایش 4.9 درصد به صورت سالیانه همراه شده در حالی که سود کلی این شرکت اندکی کاهش یافته است. همین مسئله برای بخش سرگرمی‌های دیجیتال نیز صدق می‌کند که بخش گیم هم شامل بخش سرگرمی‌های دیجیتال به شمار می‌رود. بر همین اساس درآمد حاصل رشد 4 درصدی به صورت سالیانه را نشان داده اما سود کلی این بخش شرکت به صورت قابل توجهی به میزان 13 درصد کاهش یافته است.

شرکت در کنار انتشار آمار مربوط به عملکرد خود، جزئیاتی نیز در خصوص عملکرد بازی‌های خود به اشتراک گذاشت. به گفته این کمپانی  Jikkyou Powerful Pro Baseball 2018 شروع بسیاری خوبی را داشته و بخش آنلاین  Pro Evolution Soccer 2018 عملکرد بسیار قدرتمندی را از خود به جای گذاشته است. بخش ‌های موبایل هم از دیگر مواردی بود که با عملکرد بسیار مطلوبی همراه بوده است.

در خصوص کاهش سود در سه ماه اخیر این شرکت توضیح داد مورد به وجود آمده ناشی از افزایش سرمایه‌گذاری به منظور ارائه محتویات و گسترش مخاطبین، افزایش تحقیقات برای توسعه عناوین و پروژه‌های آینده بوده است.

از به اشتراک بگذارید :))