اخبار بازی

اعلام تاریخ عرضه بازی A Plague Tale: Innocence

اعلام تاریخ عرضه بازی A Plague Tale: Innocence

وی جی مگ: با اعلام کمپانی Focus Home Interactive تاریخ عرضه بازی مشخص شد. اثری که توسعه و ساخت آن توسط استودیو Asobo دنبال می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، تاریخ عرضه بازی برابر با 14 می 2019 (24 اردیبهشت 98) اعلام شده است. این بازی در قرن چهاردهم دوران قرون وسطی در کشور فرانسه جریان دارد. زمانی که Black Death یا طاعون سیاه کل اروپا و در نتیجه فرانسه را در بر گرفته بود.

داستان بازی روایت‌گر دو خواهر و برادر به نام‌های Amicia و Hugo است که تلاش می‌کنند در هنگام عبور فرانسه از انسان‌های بی‌رحم و موش‌هایی که مسبب طاعون بوده‌اند دوری کنند. موش‌هایی که با ازدحام فراوان به همه‌ چیز حمله کرده و آن را می‌بلعند. المان‌های مخفی‌کاری و حل پازل جزیی از قابلیت‌های اصلی مورد استفاده سازندگان در ساختار گیم‌پلی بازی به شمار می‌رود. استفاده از مشعل آتش جز اصلی‌ترین گزینه‌هایی است که در هنگام مواجه با اذحام موش‌ها در اختیار گیمر قرار می‌گیرد.

استودیو سازنده بازی A Plague Tale: Innocence یعنی Asobo یک توسعه‌دهنده فرانسوی بوده و در کارنامه کاری آن‌ها ساخت عنوان ریسینگ Fuel هم مشاهده می‌شود و هم‌چنین تجربه مشارکت در تولید بازی The Crew را هم داشته‌اند. لازم به ذکر است ، و PC پلتفرم‌های مقصد بازی  محسوب می‌شوند.