اخبار بازی

احتمال عرضه Apex Legends برای Nintendo Switch وجود دارد

احتمال عرضه Apex Legends برای Nintendo Switch وجود دارد

وی جی مگ: عنوان Apex Legends در حال حاضر داغ‌ترین اثر دنیای بازی محسوب می‌شود که هفته گذشته توسط و منتشر شد. این اثر بتل رویال به صورت رایگان برای سه پلتفرم اصلی در دسترس قرار گرفته است. با این حال احتمال انتشار بازی Apex Legends برای هم وجود دارد.

به گزارش وی جی مگ، استودیو سازنده بازی یعنی در گفتگو با وبسایت EuroGamer از علاقه‌اش برای عرضه Apex Legends برای خبر داد و برای وقوع آن ابراز امیدواری کرد. البته سازندگان بازی تاکید کردند هم‌اکنون هیچ چیزی مورد تایید قرار نگرفته است. با این حال بسیار جای امیدواری دارد که احتمال انتشار این نسخه را در نظر می‌گیرد و حتی می‌تواند کار ساخت آن را به یک استودیو تردپارتی محول کند.

البته شاید محدودیت‌های سخت‌افراری کنسول سازندگان Apex Legends را برای عرضه بازی روی پلتفرم مورد بحث دچار مشکل کند. اما نباید فراموش کرد بازی Apex Legends روی انجین اصلاح شده Valve با نام Source Engine اجرا می‌شود و بنابراین توسعه و اجرای آن روی کنسول هیبریدی نینتندو هم امری امکان‌پذیر خواهد بود.

علاوه‌بر Switch، استودیو Respawn برای انتشار ساخته بتل رویال خود روی پلتفرم‌های موبایل هم ابراز امیدواری کرد. چرا که بازار موبایل بستری بسیار پر سود را برای عناوین مختلف مهیا می‌کند.

از وی جی مگ به اشتراک بگذارید :))