اخبار بازی

احتمال اضافه شدن وسایل نقلیه به Apex Legends وجود دارد

احتمال اضافه شدن وسایل نقلیه به Apex Legends وجود دارد

وی جی مگ: بدون هیچ پیش‌زمینه‌ای روانه بازار شد و تنها به واسطه کیفیت خوب توانست در همان ابتدای کار 25 میلیون کاربر را جذب خود کند. اثری که حالا به عنوان بزرگ‌ترین تهدید برای Fortnite شناخته می‌شود. با این حال راه طولانی تا تکمیل شدن این اثر باقی مانده و اخبار جدید نشان می‌دهد که احتمال اضافه شدن وسایل نقلیه به وجود دارد.

به گزارش وی جی مگ، تاکنون استودیو  بارها درباره برنامه‌های خود در راستای به‌روزرسانی این اثر رایگان در ژانر بتل رویال صحبت کرده اما اطلاعات لو رفته نشان می‌دهد که احتمال در آینده‌ای نزدیک باید شاهد یکی آپدیت قابل توجه باشیم که طی آن وسایل نقلیه به اضافه شود.

برخی کاربرها به تازگی با انجام دیتاماینینگ متوجه شده‌اند که قرار است در آینده حالت‌های متفاوتی از گیم‌پلی نیز به بازی اضافه شود. در حال حاضر گیمرها تنها می‌توانند در گروه‌هایی سه نفره قرار گیرند اما قرار است که در آینده این تعداد به دو، شش، 12 و حتی 24 نفر افزایش یابد. احتمالا حالت 12 و 24 نفره تنها در رویدادها قابل دسترسی باشد.

دیگر جزئیات به دست آمده نشان می‌دهد که احتمالا در آینده شاهد اضافه شدن وسایل نقلیه به Apex Legends خواهیم بود و اولین نمونه با نام Hoverbike شناخته می‌شود.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
امیرحسین امرالله مجدآبادی

یادتونه یکی از نظر سنجیا داخل پادکست درمورد موفقیت فورتنایت در سال 2019 بود فکر کنم با انتشار این بازی که خدایش نسبت به فورتنایت خیلی کیفیت بالاتری داره دوره فورتنایت به پایان رسید حتما تجربش کنید خالی از لطف نیست