اخبار بازی

تاریخ عرضه بازی Below مشخص شد

تاریخ عرضه بازی Below مشخص شد

وی جی مگ: سرانجام تاریخ عرضه بازی Below مشخص شد. ساخته مورد انتظار استودیو هفته آینده در تاریخ 14 دسامبر (23 آذر) برای و PC عرضه می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، در حالی تاریخ عرضه بازی اکنون اعلام شده که چندی پیش بود این اثر توسط سازمان رده‌بندی سنی استرالیا با دریافت درجه M برای مخاطب بزرگسال رده‌بندی سنی شد و از همین رو قابل قدس بود که بازی به انتشار خود نزدیک شده است. ماه گذشته شرکت مایکروسافت Winter of Arcade را در جریان برگزاری X018 معرفی کرد. برنامه‌ای که طی آن قرار است در یک بازه زمانی مشخص تعدادی برای منتشر شود و اعلام شده بود لاین‌آپ کامل آن در مراسم The Game Awards 2018 رونمایی می‌شود.

بسیاری امیدوار بودند نیز جز لاین‌آپ این برنامه باشد. اگرچه مشخص نشده که ساخته Capybara Games بخشی از Winter of Arcade خواهد بود یا خیر اما زمان انتشار آن با این برنامه بسیار نزدیک است. عنوان برای اولین بار در سال 2013 معرفی شد و با دوربین Top-Down و استایل گرافیکی ویژه خود توانسته طرفداران زیادی پیدا کند. اثری که در ژانر Rouge-Like دسته‌بندی می‌شود و روی جستجو، بقا و کشف موارد جدید تمرکز ویژه‌ای دارد.