شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > خبری از رایگان شدن بازی Fallout 76 نیست
خبری از رایگان شدن بازی Fallout 76 نیست
اخبار بازی

خبری از رایگان شدن بازی Fallout 76 نیست

وی جی مگ: در هفته جاری شایعه‌ای منتشر شد که از رایگان شدن بازی Fallout 76 خبر می‌داد. این شایعه پس از گزارشی مبنی بر کمبود نسخه فیزیکی بازی در استرالیا مخاطره شد که طی آن خریداری با مراجعه به فروشگاه EB Games متوجه موجود نبودن نسخه‌های فیزیکی بازی شد.

به گزارش وی جی مگ، ظاهرا این موضوع حقیقت نداشته است. زیرا به تازگی کاربری در توییتر خطاب به Bethesda نوشته که چنان بازی Fallout 76 رایگان شود او خواستار بازگشت پولش خواهد بود. «چنان‌چه بازی رایگان شود من می‌خواهم پولم بازگردانده شود. 500 اتم داخل بازی هم این سری کافی نخواهد بود. به عنوان یک طرفدار سرسخت این مجموعه، هیچ چیز نمی‌تواند این سیلی به گوش مخاطب را جبران کند.»

بلافاصله کمپانی Bethesda در پاسخ به این شخص اظهار کرد که خبری از رایگان شدن بازی Fallout 76 نبوده و این شایعه صحت ندارد. به دنبال آن فروشگاه EB Games هم در پاسخ به سوالات به وجود آمده تایید کرد که گزارش یاد شده نادرست بوده Fallout 76 هم‌جنان به عنوان یک کالا قابل خرید در فروشگاه باقی خواهد ماند.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات