اخبار بازی

کمپانی Ubisoft روی بازی با نام رمز Bowmore کار می‌کند

کمپانی Ubisoft روی بازی با نام رمز Bowmore کار می‌کند

وی جی مگ: امروز فهرستی از بازی‌‌های توسط یک فروشگاه آلمانی در اینترنت لو رفت که حاوی نکات جالب توجهی است. در میان تمام عناوین حاضر برخی کاربرها با نام رمز Bowmore روبرو شده و حالا به دنبال پیدا کردن راز آن هستند.

به گزارش وی جی مگ، در فهرست منتشر شده می‌توان این نکته را دید که بازی با نام روز Bowmore برای ، PS4 و در حال ساخت است. با توجه به این موضوع می‌توان انتظار داشت که به‌زودی شاهد معرفی این اثر سوی باشیم. شاید حتی The Game Awards 2018 موقعیت مناسبی برای انجام این کار باشد.

در هر صورت کاربرها با جستجوی بیشتر درباره نام رمز Bowmore به رزومه آنلاین یک دوبلور روبرو شده‌اند که در آن از پروژه مخفی نام برده شده. نگاهی به رزومه این صداگذار نشان می‌دهد که او برای روی چند پروژه معرفی نشده دیگر جز بازی با نام رمز Bowmore کار کرده. از جمله دیگر نام‌های حاضر در رزومه او می‌توان به Project Rocket و Project Aegyptus اشاره کرد.

جستجویی در میان ریشه‌ نام‌های اشاره شده به ما نشان می‌دهد که نام رمز Bowmore در اصل به یک نوع نوشیدنی خاص اسکاتلند در سال 1779 ارتباط دارد. از سویی Aegyptus نام یکی از پادشاه‌های افسانه‌ای مصر و پسر Belus است. باید در آینده نزدیک Ubisoft چه بازی‌های جدیدی را معرفی می‌کند که به نام‌های اشاره شده ارتباط دارند.