اخبار بازی

نظر موسس استودیو سازنده Fortnite درباره Apex Legends

نظر موسس استودیو سازنده Fortnite درباره Apex Legends

وی جی مگ: موفقیت کسب شده توسط بازی Apex Legends و کسب ده میلیون پلیر تنها در سه روز ابتدایی انتشار باعث می‌شود بسیاری گمان کنند این اثر در صدد آن است تا به تاج و تخت سبک بتل رویال که در اختیار Fortnite قرار دارد حمله کند. با این حال به نظر می‌رسد Epic Games چندان نگرانی از بابت رقیب جدید خود ندارد و اظهار نظر موسس استودیو سازنده Fortnite درباره Apex Legends هم گواهی بر این ادعاست.

به گزارش وی جی مگ، از مارک رین موسس و نائب رئیس استودیو Epic Games در هنگام تعامل با کاربران توییتر در خصوص ساخته جدید استودیو Respawn پرسیده شد که رین اظهار کرد نه تنها عنوان Apex Legends را تجربه کرده بلکه این بازی را پسندیده است. طولی نکشید که این اظهارنظر رئیس Epic Games با واکنش وینس زامپلا مدیر استودیو سازنده بازی مورد بحث همراه شد و ضمن قدردانی اظهار کرد که چقدر نظر موسس استودیو سازنده Fortnite درباره Apex Legends برایش ارزشمند خواهد بود.

واقعیت ماجرا نیز بدین شرح است که Apex Legends در مقایسه با Fortnite متمایز بوده و ساختاری متفاوت را ارائه می‌کند. در حالی که هر دو بازی مطمئنا مخاطبین مشترکی را دارند اما بخش عمده‌ای از مخاطبین Fortnite را افراد کم سن و سال تشکیل می‌دهند حال آن که ساخته Respawn چندان مناسب چنین مخاطبینی نیست. از این رو عنوان Apex Legends را می‌توان بیشتر رقیب مستقیم عناوین بتل رویال دیگری هم‌چون Call of Duty: Black Ops 4 و PUBG دانست.

نظر موسس استودیو سازنده Fortnite درباره Apex Legends
5 (100%) 5 vote[s]

۲ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید