اخبار بازی

عجیب ولی واقعی: CPU در Street Fighter 2 تقلب میکند!!!

شاید برایتان عجیب باشد ولی این یک واقعیت است که هنگامی که با CPU در Street Fighter 2 می کنید، در هر لحظه احتمال ایسنت که تقلب کند. بله این بسیار عجیب است ولی واقعا این اتفاق می افتد و CPU در Street Fighter 2 تقلب میکند.

وی جی مگ: اگر گیمر نسل جدید باشید احتمالا اسم مجموعه Street Fighter به گوش شما خورده است و اگر از گیمرهای قدیمی باشید حتما Street Fighter II را کرده اید. نسخه دوم این سری که در سال 1991 منتشر شد و یکی از محبوب ترین سری های این مجموعه است. ولی چیزی که شاید در آن زمان به چشم نمی آمد ولی بسیار روی روح و روان گیمرها کنده کاری میکرد سخت تر شدن با CPU در مراحل پایانی بود. به طوریکه شاید اگر یک کن حرفه ای نبودید، از ادامه دست میکشیدید.

حالا بعد از گذشت 28 سال مشخص شده که CPU در این تقلب میکرد و با استفاده از Cheat زدن، بله درست شنیدید، با استفاده از چیتهای ، کلا کردن را برای گیمر سخت میکرد. کاربر desk در یوتیوب که یکی از حرفه ای های این ست یی منتشر کرده که در آن تمام زمانهایی که CPU از چیت استفاده می کند را به صورت واضح و فریم به فریم توضیح داده است. مثلا بیرون آمدن CPU از حالت Stun شده و در اصلاح حالتی ستاره دور سرش میچرخد، چندین برابر زودتر از کاراکتر گیمر است و یا در حالتی که کاراکتر را گرفته (بغل میکند) و میزند گاهی میتواند تا 95 درصد از جان حریف کم کند. در حالی که گیمر نمیتواند اینگونه کند.

باورتان می شود که بعد از 28 این موضوع مشخص شود. و چه بسیار هایی که هوش مصنوعی CPU در آنها با تقلب و با استفاده از چیتهایی که را برای گیمر ها سخت میکردند. آیا شما هم تجربه ای از این قبیل موارد را داشته اید؟

تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

باید بگیریشون به هفت روش سامورایی…

Sepehr-Sky

منظور دانیال جان اینه که به هفت روش سامورایی باهاشون سلام علیک کنی 🙂

#منحرف_نباشیم

آرش

برای انتقام الآن چیتر ها می ریزن تو آنلاین نسخه های جدید 😁

m

نامردا 😀