اخبار بازی

پردازش ابری Crackdown 3 معادل قدرت 12 کنسول Xbox One است

پردازش ابری Crackdown 3 معادل قدرت 12 کنسول Xbox One است

وی جی مگ: با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی 3 دو شرکت مایکروسافت و استودیو Sumo Digital در حال افزایش هایپ پیرامون تکنولوژی پردازش ابری 3 هستند تا اشتیاق گیمرها برای تجربه این عنوان بیشتر شود.

به گزارش وی جی مگ، جو استیتن کارگردان نوآوری  Studios در گفتگو با VentureBeat توضیحاتی درباره تکنولوژی پردازش ابری 3 ارائه کرد. به گفته استیتن قدرت این تکنولوژی برابر با قدرت 12 کنسول است. «کاری که ما در حال انجام آن هستیم بدین شرح است که ما انجین فیزیک Havok را با استفاده از سرویس پردازش ابری Azure به اجرا در می‌آوریم. این کار قدرتی معادل 12 کنسول در اختیار ما قرار می‌دهد. این حجم از محاسبات سبب می‌شود تخریب‌پذیری به صورت کامل شکل بگیرد.»

«بدین معنی که اگر شما کاربری هستید که در روز اول کنسول را تهیه کردید و یا مدتی پیش X خریداری کردید تخریب‌پذیری و تجربه آن روی تمامی پلتفرم‌ها یکسان خواهد بود. X بازی را به صورت 4K اجرا می‌کند در مقابل بازی در با رزلوشن 1080p به تصویر کشیده می‌شود اما میزان تخریب‌پذیری دقیقا به مانند یکدیگر خواهد بود. بنابراین اگر پلتفرم قدیمی‌تر را در اختیار دارید بازی به صورت دانگرید شده در مقابل شما قرار نمی‌گیرد.»

استیتن هم‌چنین اظهار کرد به لطف تکنولوژی پردازش ابری هیچ گونه محدودیتی برای طراحی اندازه نقشه و تعداد پلیرهایی که در بازی پشتیبانی می‌شوند وجود نداشته است. با این حال تصمیم اتخاذ شده مبنی بر تعداد پلیرها به صورت 5v5 به مسائل طراحی بازی مربوط می‌شده و ارتباطی به محدودیت‌ها نداشته است. بازی 3 در تاریخ 15 فوریه 2019 (26 بهمن 97) برای و عرضه می‌شود.