اخبار بازی

اعلام تاریخ عرضه بازی DayZ برای PS4

تاریخ عرضه بازی DayZ برای PS4

وی جی مگ: چند سال پیش یک مود برای بازی Arma 2 ساخته شده که مورد توجه گیمرها قرار گرفت. بعدا این مود با نام DayZ برای پلتفرم‌ PC منتشر شد و حالا در دسترس کنسول Xbox one است ونسخه PS4 بازی DayZ در سال 2019 منتشر خواهد شد.

به گزارش وی جی مگ، بازی Arma 2 شبیه‌ساز جنگ است و از آنجایی  که بازی DayZ بر پایه آن ساخته شده است می‌توان انتظار چنین سبکی را داشت. سبک این بازی تیراندازی است که باید برای بقای خود تلاش کنید. در این بازی با پیدا کردن مواد مورد نیاز می‌توانید از دست زامبی‌ها نجات پیدا کنید.

با پیدا کردن دوست و کمک به آن‌ها می‌توانید به صورت گروهی با زامبی‌ها مبارزه کنید. سبک این بازی به‌گونه‌ای بود که الهام بخش بازی‌های Battle Royale شد.  اگر به بازی‌های PUBG و Fortnite دقت کنید می‌بینید که شبیه بازی DayZ است. اگر روی پلتفرم PC این بازی را اجرا کرده باشید می‌دانید که برای اجرای آن نیازمند سخت‌افزار قوی هستید و حالا که این بازی روی کنسول Xbox one اجرا می‌شود باید گفت پیش‌رفت بسیار خوبی است. به گفته Bohemia interactive نسخه PS4 بازی DayZ در نیمه اول سال 2019 منتشر خواهد شد. البته اگر PC یا Xbox one دارید می‌توانید از این بازی لذت ببرید.