اخبار بازی

Destiny 2 بالاخره به استیم می‌آید

وی جی مگ: Destiny 2 تابحال فقط از طریق لانچر battle.net در دسترس گیمرها قرار داشت، اما پس از جدایی استدیوی سازنده‌ی این عنوان یعنی از Activision، حالا شاهد انتشار Destiny 2 برای محبوب‌ترین پلتفرم برروی PC یعنی Steam خواهیم بود. طبق اطلاعات منتشر شده، بعد از جدایی با Activision، تمام حقوق فرنچایز Destiny و حتی حق انتشار آن را بدست گرفت. با این حساب، کاملا منطقی بنظر می‌رسد که آنها این عنوان را بر روی استیم نیز منتشر کنند. همچنین امروز طی توییتی، این جریان توسط تایید شد:

نسخه‌ی PC Destiny 2 به Steam می‌آید. تمام گاردین‌ها، امکانات مختلف و پیشرفت‌های شما، به این نسخه و در ماه سپتامبر، منتقل خواهند شد.

Destiny 2 قرار است در تاریخ 17 سپتامبر برابر با 26 شهریور برای Steam منتشر گردد و هم‌اکنون نیز قابل پیش خرید است. باتوجه به انتشار بر روی استیم، احتمال عرضه‌ی این عنوان بر روی پلتفرم های مجازی دیگر همچون Epic s Store نیز وجود خواهد داشت. همچنین لازم به ذکر است که ماه قبل Destiny 2 برای عرضه روی Google Stadia نیز، تایید شد و قرار است که با لانچ این پلتفرم در نوامبر سال جاری، این نیز برروی آن در دسترس باشد.

منبع: DualShockers