اخبار بازی

سازندگان Divinity Original Sin 2 روی یک بازی جدید کار می‌کنند

سازندگان Divinity Original Sin 2 روی یک بازی جدید کار می‌کنند

وی جی مگ: سازندگان  al Sin 2 در مصاحبه اخیر خود تایید کرده‌اند که مشغول کار روی یک بازی جدید هستند. به گفته اسون وینکه موسس استودیو Larian اعلام کرده که سازندگان Divinity Original Sin 2 بعد از توسعه نسخه Definitive Edition، حالا مشغول فعالیت روی یک بازی جدید هستند.

به وی جی مگ، در شرایطی که یک سال از عرضه  al Sin 2 می‌گذرد و به تازگی نسخه کنسولی این اثر نیز در دسترس قرار گرفته اما سازندگان  al Sin 2 همچنان نسبت به این بازی تعهد داشته و محتوای بیشتر و به‌روزرسانی‌های جدیدی را برای آن منتشر می‌کنند.

از زمان انتشار بازی  al Sin 2 این اثر با استقبال خوبی مواجه شده به نظر می‌رسد که منابع مالی مورد نیاز برای توسعه پروژه بعدی استودیو Larian فراهم است. وینکه در بخش دیگری از مصاحبه خود با PC Gamer نیز توضیح داده که یک بازیساز فرصت زیادی برای توسعه بازی‌های زیادی ندارد و بهتر است که کار روی عنوانی جدید را شروع کنیم اما این به معنی پایان کار بازی  al Sin 2 نیست و همچنان از آن با محتوای بعد از عرضه پشتیبانی می‌شود.

سازندگان  al Sin 2 در حال حاضر به عنوان توسعه دهنده یکی از بهترین ‌های چند سال اخیر روی PC شناخته می‌شوند و توانستند به خوبی اصول کلاسیک این ژانر را پیاده کرده و با ساخته خود مورد توجه گیمرها و کارشناس‌ها قرار گیرند.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بنیامین زهدی

من واقعا از گیم پلیتون توی Pesبا محمد طالبیان و کسرا کریمی طاها خیلی لذت بردم واقعا ممنون