اخبار بازی

کمک سازندگان Fortnite به دیگر استودیو‌ها برای استفاده از Cross Play

کمک سازندگان Fortnite به دیگر استودیو‌ها برای استفاده از Cross Play

وی جی مگ: کمپانی Epic Games اعلام کرد که قصد دارد در سال 2019 تکنولوزی ساخته شده برای برای استفاده از را به صورت رایگان در اختیار سایر سازندگان و استودیوهایی قرار دهد که قصد دارند این قابلیت را در عناوین‌شان مورد استفاده قرار دهند.

به گزارش وی جی مگ، عنوان روی پلتفرم‌های مختلف از PC گرفته تا کنسول‌ها و گوشی‌های موبایل از قابلیت پشتیبانی می‌کند. همان‌طور که می‌دانید اولین بازی بود که اجازه قابلیت بازی میان‌پلتفرمی آن روی کنسول صادر شد. اکنون استودیو Epic Games اعلام کرده که در سال 2019 تکنولوژی مورد استفاده برای قابلیت در به صورت رایگان در اختیار سایر سازندگان و استودیوها قرار می‌گیرد تا بتوانند به هدف مشابه دست پیدا کنند.

«در شرکت Epic هدف ما همواره بدین صورت است که به موفقیت سایر توسعه‌دهندگان کمک کنیم. از این رو در سال 2019 مجموعه‌ای از سرویس‌هایی که در ابتدا برای Fortnite و برای استفاده از در آن توسعه پیدا کردند و توسط بیش از 200 میلیون پلیر در هفت پلتفرم مختلف مورد استفاده و تست قرار گرفتند به صورت رایگان در اختیار سایر تولیدکنندگان قرار می‌گیرد. این سرویس‌های می‌تواند روی تمامی پلنفرم‌ها مورد استفاده قرار بگیرد و روی تمامی استورها نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. استفاده از آن برای همه استودیوها و سازندگان کاملا رایگان خواهد بود.»