اخبار بازی

نام رمز Erebus به Playstation 5 ارتباطی ندارد !

نام رمز Erebus به Playstation 5 ارتباطی ندارد !

وی جی مگ: در چند روز گذشته شایعه‌ای منتشر شده بود با این ادعا که نام رمز Erebus مشاهده شده در به‌روزرسانی جدید موتور گرافیکی Unreal Engine به کنسول Playstation 5 اشاره دارد. به دلیل قرار گرفتن این اسم رمز در کنار دو کنسول PS4 و XBOX ONE، بسیاری گمان می‌کردند Erebus به PS5 ارتبط پیدا می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، آقای آریان براسی از شرکت Epic Games در توییتر خود به تمامی این حواشی خاتمه داد و مرتبط بودن یا نبودن Erebus به PS5 را شفاف‌سازی کرد. آریان براسی که به عنوان یکی از موسسان استودیو تعطیل شده Boss Key و هم‌چنین یکی از موسسان استودیو Guerilla Games شناخته می‌شود در دسامبر سال 2017 به Epic Games ملحق شد و به همین دلیل در جریان مسائل به وجود آمده قرار داشته است. این شخص در توییتر خود اظهار کرد نام رمز Erebus به Playstation 5 ارتباطی نداشته و در واقع اسم رمزی بوده که Epic برای اشاره به نسخه Nintendo Switch بازی Fortnite به کار برده است.

از آن جایی که سونی پیش از این برای پلتفرم‌های در دست ساخت خود اسمی با اشاره به اساطیر یونانی انتخاب کرده بود بسیاری بر این باور بودند Erebus هم ارتباطی به کنسول نسل نهمی سونی دارد.