اخبار بازی

داستان گیمری که در Fallout 76 نمی‌میرد

داستان گیمری که در Fallout 76 نمی‌میرد

وی جی مگ: ظاهرا یک گیمری که در Fallout 76 در حال جستجو و ماجراجویی است تنها یک آرزو دارد و آن هم این است که بتواند در بازی بمیرد !

به گزارش وی جی مگ، کاربری به نام Brogadyn در Reddit پستی منتشر کرد و نوشت که چگونه شخصیت او در بازی وضعیتی شبیه خدایان پیدا کرده است. مهم نیست که این شخصیت چه کاری انجام می‌دهد. در هر صورت این شخصیت نه می‌میرد و نه می‌تواند کشته شود. «باید بگویم حتی یک انفجار هسته‌ای به چهره کاراکترم در بازی اصابت کرد اما او خم به ابرو نیاورد. حتی اگر من بخواهم نیز مطلقا هیچ راهی وجود ندارد تا این کاراکتر کشته شود.»

Brogadyn اظهار کرد این وضعیت در نتیجه وجود یک باگ صورت گرفته است و معتقد است با توجه به شرایطی که این باگ به وجود آمده باز هم می‌تواند باعث ایجاد دوباره آن شود. «کاراکتر من برای کشتن پلیرهای واقعی که بخش PvP و PvE گیم‌پلی بازی را شامل می‌شوند از استفاده از قدرت ویژه اجتناب کرد.»

این گیمری که در نمی‌میرد حتی با Bethesda برای حل مشکل ارتباط برقرار کرد اما راه‌های ارائه شده سازندگان نیز مشکل را برطرف نکرد. «من واقعا ترسیده‌ام و نمی‌دانم باید چه کاری انجام دهم. به نظر می‌رسد حتی نیز نمی‌تواند کاراکتر من را سلاخی کند.»

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Ali Sepehr

????????????
عالی