اخبار بازی

پیش فروش خوب بازی Forza Horizon 4

پیش فروش خوب بازی Forza Horizon 4

وی جی مگ: یکی از تاثیرگذارترین ‌هایی که که در E3 2018 به نمایش درآمد، Forza Hzon 4 است که سازنده آن استودیو Playground Games است. گیمر‌هایی که از ‌های مسابقه‌ای جهان باز خوششان می‌آید، جذب این عنوان شدند چراکه Forza Hzon 4 ویژگی‌های بسیار خوبی مانند آب‌ و هوای پویا، چهار فصل، گشت‌ و گذار به صورت Co-op دارد و می‌توان در این دنیا با 72 پلیر کرد.

به گزارش وی جی مگ، باید ببینیم با وجود این ویژگی‌ها پاسخ مصرف کننده‌ها به این چگونه‌ است. در صحبتی که رئیس بازاریابی  Xbox یعنی Aron Greenberg با Industry داشت، گفت که پیش‌فروش Forza Hzon 4 همان‌طور که Microsoft می‌خواهد پیش می‌رود و بهتر از Forza Hzon 3 است که در سال 2016 منتشر شد.

«انتظار ما از Forza Hzon 4 اینگونه است که بزرگترین و بهترین فروش را در مجموعه Forza داشته باشد. در حال حاضر پیش‌ فروش این همان‌طور است که ما می‌خو و بهتر از Forza Hzon 3 است پس نشانه‌های اولیه واقعا خوب است. حال با قرار گرفتن این در سرویس Xbox Pass پلیر‌های بیشتری می‌وانند این عنوان را کنند و کسانی که تا به حال این مجموعه را تجربه نکردند، شانس این را دارند تا با استفاده از این سرویس، یکی از بهترین نسخه‌ها را تجربه کنند.»

با پرداخت ماهیانه 10 دلار می‌توانید به سرویس Xbox Game Pass دسترسی داشته باشید که از طریق این سرویس ‌های زیادی برای شما فراهم می‌شود. Forza Horizon 4 در تاریخ 2 اکتبر برای پلتفرم‌های و Xbox one عرضه خواهد شد.