اخبار بازی

همکاری Microsoft و AMD برای ساخت نسل آینده Xbox

همکاری Microsoft و AMD برای ساخت نسل آینده Xbox

وی جی مگ: هرچند Nintendo قصد دارد برای توسعه کنسول‌های آینده خود با Nvidia همکاری کند اما فعلا Microsoft و AMD قصد پایان دادن به همکاری خود را نداشته و به تازگی در جریان CES 2019 اعلام کردند که نسل آینده Xbox هم با پردازنده‌های AMD توسعه پیدا می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، در همین راستا فیل اسپنسر مدیر بخش Xbox مایکروسافت توضیح داده که با اشتیاق زیادی به ادامه این همکاری نگاه می‌کنند و فعالیت‌های Microsoft و AMD در گذشته باعث شده که آنها امروز در موقعیتی باشند که بتوانند چنین همکاری را تجربه کنند. اسپنسر حتی به این مسئله اشاره کرده که علاقه بسیاری دارد تا در آینده اطلاعات بیشتری را از این همکاری برای ساخت نسل آینده Xbox به اشتراک بگذارد.

با توجه به عملکرد خوب Xbox One و PS4 که هر دو از پردازنده‌های AMD استفاده کرده بودند، می‌توان انتظار داشت که همکاری Microsoft و AMD در آینده نیز نتایج خوبی را به همراه داشته باشد و این دو کمپانی شرایط خوبی را برای نسل آینده Xbox فراهم کنند. باید دید در آینده چه اطلاعاتی از سخت‌افزار Xbox Scarlett در دسترس قرار می‌گیرد که به عنوان نسل آینده پلتفرم‌های مایکروسافت شناخته می‌شود.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید