اخبار بازی

واکنش مدیرعامل Gearbox به حواشی اخیر

واکنش مدیرعامل Gearbox به حواشی اخیر

وی جی مگ: روز گذشته در خبری شوکه‌کننده وکیل سابق استودیو سازنده مجموعه بازی شکایتی را علیه مدیرعامل یعنی رندی پیچفورد ثبت کرد که در آن نه تنها به رسوایی مالی اشاره شده بود بلکه مواردی اخلاقی نیز مورد بحث قرار گرفته بود. امروز اما رندی پیچفورد مدیرعامل به این موضوع واکنش نشان داد.

به گزارش وی جی مگ، در شرایطی که کمپانی تمامی موارد اشاره شده در این شکایت را تکذیب و اعلام کرد که از طریق مراجع حقوقی این موضوع را به شکل جدی دنبال می‌کند، رندی پیچفورد مدیرعامل نیز در حساب توئیتر خود به این موضوع واکنش نشان داد.

پیچفورد توضیح داده که بعد از گذشت مدت‌ها متوجه شده که دوست واقعی چه کسی است و تمام ادعاهای وکیل سابق درباره موضوع پاداش 12 میلیون دلاری که به کارمندهای این استودیو نرسیده و در حساب شخصی پیچفورد قرار گرفته را تکذیب کرد. پیچفورد در ادامه به سراغ ادعای کالندر در زمینه رسوایی اخلاقی رفته و توضیح داده که به عنوان یک پدر هیچگاه نمی‌تواند چنین رفتاری را با افرادی که زیر سن قانونی هستند و به عنوان بزرگسال شناخته نمی‌شوند، داشته باشد.

پیچفورد در یکی از توئیت‌های خود به این موضوع اشاره کرده که دوست و همکاری قدیمی او یعنی کالندر تنها به دنبال دریافت پول بیشتر است و از هر راهی برای رسیدن به این موضوع استفاده می‌کند. حالا نه تنها مدیرعامل Gearbox در مقابل کالندر قرار گرفته بلکه به نظر می‌رسد، وکلای این استودیو با سخت‌گیری زیاد به سراغ او رفته احتمالا ورق را برگردانند.