اخبار بازی

تهیه‌کننده بازی God of War به Microsoft پیوست

تهیه‌کننده بازی God of War به Microsoft پیوست

وی جی مگ: در صنعت ویدئوگیم شرایط و محیط کاری شما می‌تواند در کسری از ثانیه تغییر پیدا کند. در یک لحظه شما مشغول توسعه اثری برای سونی و برند Playstation هستید و در لحظه بعد به عضویت شرکت مقابل در می‌آیید. در همین مورد هم تهیه‌کننده بازی God of War به Microsoft پیوسته است.

به گزارش وی جی مگ، و براساس اطلاعات منتشر شده توسط VGR آقای Brian Westergaard که تهیه‌کننده ارشد سابق بخش روایت و انیمیشن استودیو Santa Monica بود به جدیدترین استودیو تاسیس شده توسط Microsoft یعنی The Initiative ملحق شد. این شخص به تعدادی سازنده دیگر در The Initiative پوسته به این امید که بتوانند پروژه‌های بزرگی را برای XBOX تولید کنند.

هم‌چنین مدیر این استودیو آقای Darrell Gallagher هم اعلام کرده که اشخاص جدید دیگری از استودیو‌های مختلف به The Initiative ملحق شده‌اند. عضو سابق استودیو Respawn یعنیAnnie Lohr، آقای Blake Fischer از مایکروسافت، Christian Cantamessa از Rockstar و Daniel Neuburger و Lindsey Mcqueeney از Crystal Dynamics از جمله افراد جدیدی هستند که قرار است سال‌ها تجارب خود را به میز کاری The Initiative منتقل کنند.

هدف The Initiative توسعه پروژه‌های بزرگ برای XBOX و پلتفرم ویندوز است. اگرچه تاکنون پروژه این کمپانی معرفی نشده اما پیوستن تهیه‌کننده بازی God of War به Microsoft و تجربه او می‌تواند کمک بزرگی برای آن‌ها باشد.