اخبار بازی

نشانه‌هایی جدید از بازی Grand Theft Auto 6

نشانه‌هایی جدید از بازی Grand Theft Auto 6

وی جی مگ: طرفداران کمپانی Rockstar پس از عرضه بازی Red Dead Redemption 2 برای مدتی مشغول تجربه این شاهکار صنعت بازی بودند و به همین دلیل گمانه‌زنی‌های چندانی در خصوص نسخه بعدی GTA شنیده نمی‌شد. با این حال این مورد اکنون تغییر کرده و آگهی شغلی جدید استودیو Rockstar حاکی از نشانه‌هایی جدید پیرامون بازی Grand Theft Auto 6 است.

به گزارش وی جی مگ، سایت مربوط به استخدام کمپانی Rockstar Games به تازگی به‌روزرسانی شده و فرصت‌های شغلی بسیاری در آن به وجود آمده که عمدتا به جذب برنامه‌نویس ارتباط پیدا می‌کنند. هنگامی که صحبت از پروژه‌های جدید این کمپانی می‌شود دو فرنچایز GTA و Red Dead همواره محتمل‌ترین گزینه‌ها محسوب می‌شوند. با توجه به عرضه Red Dead Redemption 2، تمامی تمرکزها معطوف بازی Grand Theft Auto 6 و یا هر گونه نسخه جدید از این فرنچایز می‌شود.

اگرچه استخدام افراد جدید می‌تواند به ساخت محتویاتی برای Red Dead Online و یا بسته‌های الحاقی جدید در آینده مرتبط شود اما حجم نیروی جدیدی از برنامه‌نویس‌هایی که این کمپانی در نظر دارد تا به تیم توسعه‌دهنده خود اضافه کند خلاف این موضوع را نشان می‌دهد. موقعیت‌های شغلی مختلفی نیز برای انیماتورهای ارشد در نظر گرفته شده و به نظر نمی‌رسد این آگهی که ظاهرا مربوط به یک پروژه با بودجه بالا مربوط می‌شود به اثری که پیش از این منتشر شده ارتباط داشته باشد.

هم‌چنین در بخشی از این اگهی قید شده که فرد مورد نظر در توسعه و بهبود تکنولوژی گرافیکی موجود مشارکت خواهد داشت. شکی نیز وجود ندارد که این یک پروژه نسل بعد خواهد بود. باید منتظر ماند و دید Rockstar Games چه زمانی از پروژه بعدی خود رونمایی می‌کند.

فرداد معبودی

فرداد معبودی