اخبار بازی

بازی GRID Autosport برای Nintendo Switch معرفی شد

بازی GRID Autosport برای Nintendo Switch معرفی شد

وی جی مگ: بازی GRID Autosport برای Nintendo Switch معرفی شد. ساخته ریسینگ کمپانی که در ابتدا برای کنسول‌های نسل هفتمی PS3 و و هم‌چنین PC عرضه شد و سپس بعدها برای هم انتشار یافت. این اثر اولین بازی شبیه‌ساز کامل ریسینگ خواهد بود که سال آینده برای Switch عرضه می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، در حالی که بیانیه منتشر شده بیان می‌دارد چندین رشته رانندگی در بازی وجود خواهند داشت می‌توان انتظار داشت پلیرها در پنج رشته رانندگی شرکت کنند که عبارت‌اند از Touring Cars، Endurance، Drift، Open-Wheel و Street Races. عنوان  پلیرها را به لوکیشن‌های مختلفی می‌برد. این بازی زمان انتشار هم بیش از صد مسیر مختلف در 22 کشور را شامل می‌شد. نسخه بازی از کنترل حرکتی برخودار بود که به پلیرها اجازه می‌داد با جهت دادن به گوشی خود بازی را هدایت کنند. می‌توان انتظار داشت نسخه Switch بازی هم با استفاده از Joy-Con چنین نوع کنترلی را در اختیار پلیرهای خود قرار دهد.

باید اشاره داشت نسخه اولیه بازی که در سال 2014 عرضه و سپس برای انتشار یافت شامل بسته‌های الحاقی می‌شد که هنگام عرضه روی موبایل برای آن در دسترس قرار گرفتند. انتظار می‌رود هنگامی که بازی برای Nintendo Switch منتشر شود تمامی محتویات قبلی آن در دسترس دارندگان آن قرار بگیرد.