اخبار بازی

GTA و Red Dead بعدی شاید زودتر عرضه شوند

GTA و Red Dead بعدی شاید زودتر عرضه شوند 1

شاید نسخه بعدی از بازی‌های GTA و Red Dead زمان زودتری نسبت به قبل عرضه شوند. با توجه به سیاست Take-Two احتمالا شرکت های زیر مجموعه این سازمان مثل دو شرکت Rockstar Games و 2K بازی‌های بزرگ خود را در زمان‌های کوتاه‌تری عرضه کنند. این موضوع با توجه به قابلیت توانایی عرضه محتوا، DLC، ویژگی‌ها و رویدادهای آنلاین برای بازی‌های مربوط شود. چیزی که هم اکنون برای بازی GTA V ادامه دارد!

احتمال این وجود دارد که بازی‌ها در ابتدای عرضه زمان داستانی کوتاه‌تری داشته باشند.

مدیر Take-Two آقای Strauss Zelnick.

این امکان وجود دارد تا پس از عرضه بازی و طی مدت طولانی، محتویات زیادی به بازی اضافه کرد و شاید این بازی‌ها دیگر نسبت به قبل دیگر  دارای مدت زمان گیم‌پلی زیادی(از نظر زمان) در ابتدای عرضه نباشند.

همانطور که متوجه شدید آقای Zelnick مشخصا نگفته است که حتما نسخه‌های بعدی این دو بازی محبوب به زودی عرضه می‌شوند بلکه فقط از احتمال صحبت کرده است. استدیوها می‌توانند با بزرگتر کردن تیم توسعه خود روند ساخت بازی را سرعت بخشند یا همانطور که مدیر آنها اشاره کرد، در ابتدای عرضه گیم‌پلی کمتری(از نظر مدت زمان) در اختیار گیمرها قرار دهند. انتخاب این موضوع به نظر بر عهده خود Rockstar Games و 2K است. احتمال اینکه نسخه بعدی بازی Red Dead را به این زودی ببینیم خیل کم است، مثلا در انتهای نسل بعد اما GTA احتمالا حتی در دست توسعه است.

محمد جلیلی

محمد جلیلی

1 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

دوازده − 12 =