اخبار بازی

GTA و Red Dead بعدی شاید زودتر عرضه شوند

شاید نسخه بعدی از بازی‌های GTA و زمان زودتری نسبت به قبل عرضه شوند. با توجه به سیاست احتمالا شرکت های زیر مجموعه این سازمان مثل دو شرکت Games و 2K بازی‌های بزرگ خود را در زمان‌های کوتاه‌تری عرضه کنند. این موضوع با توجه به قابلیت توانایی عرضه محتوا، DLC، ویژگی‌ها و رویدادهای آنلاین برای بازی‌های مربوط شود. چیزی که هم اکنون برای ادامه دارد!

احتمال این وجود دارد که بازی‌ها در ابتدای عرضه زمان داستانی کوتاه‌تری داشته باشند.

مدیر آقای Strauss Zelnick.

این امکان وجود دارد تا پس از عرضه بازی و طی مدت طولانی، محتویات زیادی به بازی اضافه کرد و شاید این بازی‌ها دیگر نسبت به قبل دیگر  دارای مدت زمان گیم‌پلی زیادی(از نظر زمان) در ابتدای عرضه نباشند.

همانطور که متوجه شدید آقای Zelnick مشخصا نگفته است که حتما نسخه‌های بعدی این دو بازی محبوب به زودی عرضه می‌شوند بلکه فقط از احتمال صحبت کرده است. استدیوها می‌توانند با بزرگتر کردن تیم توسعه خود روند ساخت بازی را سرعت بخشند یا همانطور که مدیر آنها اشاره کرد، در ابتدای عرضه گیم‌پلی کمتری(از نظر مدت زمان) در اختیار گیمرها قرار دهند. انتخاب این موضوع به نظر بر عهده خود Games و 2K است. احتمال اینکه نسخه بعدی بازی را به این زودی ببینیم خیل کم است، مثلا در انتهای نسل بعد اما GTA احتمالا حتی در دست توسعه است.

محمد جلیلی

محمد جلیلی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Ali Afr

خوبیش اینه که حتی اگه اولش محتواش کم باشه

بعدا که dlc میدن
پول جدا براش نمیگیرن