اخبار بازی

نویسنده Half Life به Valve بازگشت اما فعلا خبری از Half Life 3 نیست

نویسنده Half Life به Valve بازگشت اما فعلا خبری از Half Life 3 نیست

وی جی مگ: بعد از انتشار خبر بازگشت نویسنده Half Life به بسیاری انتظار داشتند که بالاخره بعد از سال‌ها انتظار شاهد انتشار اطلاعات یا حداقل شایعاتی درباره بازی باشند اما به نظر می‌رسد چنین چیزی فعلا در برنامه سازندگان فروشگاه استیم نیست.

به گزارش وی جی مگ، اریک ولپاو به عنوان نویسنده Half Life و در سال 2017 از جدا شد و طرفداران Half Life 3 این موضوع را به عنوان پایانی همیشگی برای این بازی در نظر گرفتند اما به تازگی مشخص شده که ولپاو بار دیگر تصمیم به همکاری با سازندگان Half Life گرفته.

نویسنده Half Life در این رابطه توضیح داده زمانی که از خارج شده بعد از مدتی کوتاه تصمیم به بازگشت گرفته اما آنها قبول نکرده‌اند و ولپاو نیز در جواب گفته که بهتر چون من با کارهای خودم مشغول هستم اما در ادامه این گزینه را پیش روی او قرار داده که به عنوان پیمانکار با آنها همکاری داشته باشد.

نویسنده Half Life با قبول قرارداد پیمانکاری، حالا به عنوان فردی شناخته می‌شود که تنها به تیم توسعه سناریو بازی‌های کمک خواهد کرد و دیگر نقشی کلیدی در جریان ساخت بازی‌های این استودیو ندارد. با توجه به این موضوع می‌توان نتیجه گرفت که فعلا نباید منتظر شنیدن اخبار جدیدی از بازی باشیم که هنوز حتی به صورت رسمی معرفی نشده.