اخبار بازی

سازندگان بازی Halo Infinite از اشتباهات خود درس گرفته‌اند

سازندگان بازی Halo Infinite از اشتباهات خود درس گرفته‌اند

وی جی مگ: پس از جدایی استودیو از مایکروسافت و واگذار شدن ساخت مجموعه به استودیو تازه تاسیس 343Industries، این سری هیچ‌گاه نتوانست به مانند عناوینی که توسط توسعه پیدا کرده بودند به موفقیت برسد. هم نسخه چهارم و نسخه پنجم دارای مشکلاتی بود که انتقاد طرفداران را به دنبال داشت اما اکنون سازندگان مدعی شده‌اند که از اشتباهات خود درس گرفته‌اند

به گزارش وی جی مگ، بانی راس از استودیو در مصاحبه با وبسایت GamesBeat از دوران کاری خود در این استودیو صحبت کرد و اعتراف کرد که توسعه‌دهندگان در این کمپانی در سال‌های اخیر مرتکب اشتباهاتی شدند اما مدعی شده که سازندگان بازی Halo Infinite از اشتباهات خود درس گرفته‌ و امیدوار است که Infinite همان چیزی باشد که طرفداران خواستار آن هستند. «صادقانه باید بگویم که در سال‌های اخیر مرتکب اشتباهاتی شدیم. اما جامعه مخاطبین این محموعه به ما کمک کردند تا تجربیات خوبی را به دست بیاوریم. با این حال فکر می‌کنم هنگامی که به مجموعه بازی نگاه می‌کنم دنیای آن مهم‌ترین جنبه آن بوده و ما نیز در طراحی دنیا و یونیورس مهارت کافی را در اختیار داریم. اگر ما قصد داشته باشیم که دنیای را زنده و سالم نگه داریم معتقد هستم که در حال انجام کار درست برای این مجموعه هستیم.»

«باید بگویم کار روی فرنچایز کار روی یک تجارت از پیش تشکیل شده‌ بود. اما در عین حال نیازمند تشکیل و تاسیس یک کمپانی برای کار روی آن بود. امری که من بیشتر از هر چیزی به آن افتخار می‌کنم ساخت تیم شگفت‌انگیزی برای توسعه بازی بوده و شخصا روی آن تعصب دارم. تیم حاضر در استودیو 343 جز با استعدادترین افراد صنعت ویدئوگیم هستند و من به آن افتخار می‌کنم. فعالیت‌هایی که تاکنون شکل گرفته و کاری که تیم سازنده مشغول انجام روی Infinite است امری‌ست که به انجام آن می‌بالم.»

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
سام حقیقى

باشه 😐