اخبار بازی

استودیو Rockstar Games روی بازی با نام رمز Fiyero کار می‌کند ؟

استودیو Rockstar Games روی بازی با نام رمز Fiyero کار می‌کند ؟

وی جی مگ: به تازگی رزومه کاری یک بازیگر توسط منبعی ناشناس اما قابل اطمینان لو رفته که نشان می‌دهد کمپانی Rockstar Games روی بازی با نام رمز Fiyero کار می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، این منبع در صحبت با کاربر یوتیوبی به نام SWEGTA این اطلاعات را به اشتراک گذاشته و از وجود این پروژه سخن گفته است. رزومه این بازیگر در UGA به ثبت رسیده که مرکزی استعدادمحور بوده که برای مشاغل موفق، پایه مستحکم ایجاد می‌کند. تاکنون بسیاری از افراد در حال حدس و گمان‌های خود هستند تا ببیند نام رمز Fiyero به چه بازی می‌تواند مرتبط شود. هم‌چنین براساس تحقیقات و جستجوهای صورت گرفته توسط کاربر یوتیوب نام‌برده مشخص شد این واژه به معنی “غرور و افتخار کردن” است.

در حالی که اطلاعات بیشتری از این پروژه در دسترس نیست اما این کاربر مدعی شده که سعی می‌کند جزئیات بیشتری از آن پیدا کرده و در دسترس قرار دهد. در تماس با بسیاری از منابع خبری نیز، هیچ کدام اطلاعاتی در خصوص وجود پروژه‌ای تحت عنوان Fiyero و اینکه به چه بازی از کمپانی Rockstar Games می‌تواند ارتباط داشته باشد نداشتند. در انتها باید اظهار کرد در رزومه کاری بازیگر نام‌برده برای این پروژه به ایفای چندین نقش اشاره شده که می‌توان نتیجه‌گیری کرد به ایفای نقش شخصیت‌های غیرقابل بازی، دیالوگ‌های مختلف و مواردی مشابه اشاره می‌کند.