شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > دستاوردی جدید برای جک بلک در صنعت بازی
دستاوردی جدید برای جک بلک در صنعت بازی
اخبار بازی

دستاوردی جدید برای جک بلک در صنعت بازی

وی جی مگ: چندی پیش بود که جک بلک کمدین و هنرپیشه آمریکایی از ایجاد کانال گیمی خود در یوتیوب خبر داد و پس از گذشت تنها چند روز تعداد اعضای مشترکین کانال او به یک میلیون نفر رسید. اکنون رسیدن این تعداد به دو میلیون نفر در کمتر از دو هفته بعد از ایجاد کانال از دستاوردی جدید برای جک بلک در صنعت بازی خبر می‌دهد.

به گزارش وی جی مگ، در حالی که هنوز دو هفته از ساخت این کانال که با نام Jablinski Games شناخته می‌شود نمی‌گذرد اما توانسته به نقطه عطف جدیدی دست پیدا کند. تعداد مشترکین Jablinski Games به دو میلیون نفر رسیده است. با این حال با توجه به این که جک بلک همواره از طنز قابل توجهی برخوردار است که باعث خنده مخاطب می‌شود و تلفیق آن با صنعت محبوب ویدئوگیم این موفقیت بزرگ و دستاوردی جدید برای جک بلک را میسر کرده است. کنایه‌های جک بلک به یوتیوبرها و استریمرهای بزرگی مانند Ninja و PewDiePie هم از دیگر دلایل محبوبیت آن محسوب می‌شود.

دستاوردی جدید برای جک بلک در صنعت بازی
5 (100%) 2 votes

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات