شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > صدرنشینی Kingdom Hearts 3 در بازار اروپا، خاورمیانه و آسیا
صدرنشینی Kingdom Hearts 3 در بازار اروپا، خاورمیانه و آسیا
اخبار بازی

صدرنشینی Kingdom Hearts 3 در بازار اروپا، خاورمیانه و آسیا

وی جی مگ: پس از صدرنشینی در بازار بریتانیا و فروش 5 میلیون نسخه‌ای در سرتاسر جهان در کمتر از دو هفته، بازی Kingdom Hearts 3 در بازار اروپا، خاورمیانه و آسیا که از آن با چارت EMEAA یاد می‌شود در رتبه نخست قرار گرفت.

به گزارش وی جی مگ، محصول جدید و تحسین شده کمپانی Square Enix یعنی Kingdom Hearts 3 در بازار اروپا، خاورمیانه و آسیا مکان اول را چه در تعداد نسخه فروخته شده و چه در درآمد به خود اختصاص داده است. بازی Resident Evil 2 با اختلاف کمی در مکان دوم ایستاد. از دیگر عناوین حاضر در این چارت به بازی‌های FIFA 19، Grand Theft Auto 5 و New Super Mario Bros U Deluxe اشاره کرد که به ترتیب جایگاه سوم تا پنجم را در اختیار دارند.

نکته قابل توجه حضور Kingdom Hearts: All-in-one Package در جدول و عملکرد خوب آن در فروش دیجیتال است. به طوری که در چارت دیجیتالی این جدول، بازی نام‌برده در مکان چهارم قرار می‌گیرد. لیست کامل را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

  1. Kingdom Hearts 3
  2. Resident Evil 2
  3. Grand Theft Auto 5
  4. FIFA 19
  5. New Super Mario Bros U Deluxe
  6. Call of Duty: Black Ops 4
  7. Red Dead Redemption 2
  8. Super Smash Bros Ultimate
  9. Kingdom Hearts: All-in-one Package
  10. Ace Combat 7: Skies Unknown
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات