شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > تاریخ عرضه بازی Kingdom Hearts: VR مشخص شد
تاریخ عرضه بازی Kingdom Hearts: VR مشخص شد
اخبار بازی

تاریخ عرضه بازی Kingdom Hearts: VR مشخص شد

وی جی مگ: با اعلام شرکت Square Enix تاریخ عرضه بازی Kingdom Hearts: VR مشخص شد. این اثر قرار است در تاریخ 18 دسامبر برای پلتفرم واقعیت مجازی PlayStation VR در دسترس قرار بگیرد.

به گزارش وی جی مگ، عنوان Kingdom Hearts: VR نوعی بازی موزیک ویدئو مانند در دو قسمت بوده که قسمت اول آن در 18 دسامبر انتشار می‌یابد. قسمت دوم هم در تاریخی نامشخص در فصل بهار عرضه خواهد شد. Kingdom Hearts: VR بیشتر از آن که یک بازی مستقل باشد یک بسته گسترش‌دهنده بوده که تجربه آن بیشتر برای طرفداران سرسخت این مجموعه پیشنهاد می‌شود. این بازی به مانند یک موزیک ویدئو بوده که حوادث گذشته مجموعه را به نمایش می‌گذارد و ارتباطی به Kingdom Hearts 3 نخواهد داشت.

در حال حاضر مشخص نیست عرضه بازی Kingdom Hearts: VR برای سایر پلتفرم‌ها نیز انجام شود. زیرا سایر پلتفرم‌های واقعیت مجازی به PC مرتبط می‌شوند و همان‌طور که می‌دانید Kingdom Hearts 3 برای PC عرضه نمی‌شود.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات