اخبار بازی

نشانه‌هایی جدید از نسخه کلاسیک N64 و Gamecube

نشانه‌هایی جدید از نسخه کلاسیک N64 و Gamecube

وی جی مگ: اطلاعات جدید لو رفته نشان می‌دهد که احتمالا نینتندو خود را برای عرضه دو کنسول کلاسیک دیگر آماده می‌کند و می‌توانیم در آینده عرضه نسخه کلاسیک و باشیم. مسئله‌ای که مدت‌هاست شایعات مختلفی پیرامون آن منتشر می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، کاربرها به تازگی فایل‌های Switch Online را مورد بررسی قرار داده و موفق به دریافت اطلاعات جالبی از این طریق شده‌اند. هرچند دیگر خبری از کنسول Classic نیست اما نینتندو بازی‌های این پلتفرم را از طریق سرویس آنلاین Switch در اختیار گیمرها قرار داده. با این حال شواهد جدید نشان می‌دهند که به‌زودی بازی‌های S نیز به این مجموعه اضافه می‌شود.

از سوی دیگر اطلاعات استخراج شده نشان می‌دهد که نه تنها می‌توانیم در آینده بازی‌های S را روی Switch تجربه کنیم بلکه باید در آینده شاهد عرضه نسخه کلاسیک و Gamecube نیز باشیم یا در بدترین حالت شبیه‌ساز این دو پلتفرم در Switch قرار می‌گیرد تا بازی‌های آنها به صورت آنلاین قابل خریداری باشد.

نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که نینتندو در گذشته اعلام کرده بود که بعد از پایان عمر هر کدام از کنسول‌های کلاسیک دوباره عرضه شده، بازی‌های آن در فروشگاه Switch قرار می‌گیرد و حالا برخی کارشناس‌ها اعتقاد دارند که نشانه‌هایی از نام دو شبیه‌ساز جدید برای پلتفرم فعلی کمپانی ژاپنی تا حدودی تایید می‌کند که ابتدا باید شاهد عرضه نسخه کلاسیک N64 و باشیم.

در این میان البته شاید خبری از نباشد و شبیه‌ساز مورد نظر به GBA یا همان Game Boy Advance اختصاص داشته باشد.