اخبار بازی

Mark Cerny: ما به مردم نمی گوییم که کنسول را برای تلویزیون نگاه کردن بخرید!

Mark Cerny: ما به مردم نمی گوییم که کنسول را برای تلویزیون نگاه کردن بخرید! 4

مرد پشت پرده سخت افزار پلی استیشن 4، آقای مارک سرنی، بسیار مطمئن است که هدف کنسول نسل بعدی سونی، فقط اجرای بازی ها می باشد و در حالیکه هیچ تردیدی برای بیان تفاوت PS4 و Xbox One ندارد می گوید که کنسول ما نیز قابلیت انجام کارهای متفرقه خواهد داشت.

خب پلی استیشن 4 فقط درباره بازی کردن نیست. مثلا به این اتاق نگاه کنید، قطعا وسایل زیادی را می بینید که برای کارهای دیگری چون Netflix و Hulu ساخته شده اند. ولی ما زمانی که از کنسولمان صحبت می کنیم، بیشتر از آن به عنوان یک وسیله برای گیم یاد می کنیم در حالیکه قابلیت انجام کارهای دیگری نیز دارد. ولی هیچوقت به مردم نمی گوییم که : شما با این کنسول می توانید تلویزیون نگاه کنید!

وقتی گزارشگر ما از وی پرسید که آیا هنوز در بازار جایی برای یک کنسول فقط برای بازی کردن وجود دارد یا نه، وی در این زمینه قاطع پاسخ داد:

من فکر می کنم که بله ، هنوز طرفداران زیادی وجود دارند که فقط به بازی کردن اهمیت می دهند.

بسیار سخت است که با نظر وی مخالفت کنیم زیرا میلیون ها نفر وجود دارند که به بازی کردن حتی بر روی تبلت ها و اسمارت فون ها می پردازند که مخصوصا برای بازی کردن ساخته نشده اند.

نیما هاشمی

نیما هاشمی

1 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • به نظر من هم ایشون کاملا درست گفته.
    ولی من خودم زیاد کنسول ها برام مهم نیست و بیشتر بازیها برام مهم هستند از هیچکدوم نمیشه هیچوقت گذشت پس باید مثل همین نسل 7 در نسل بعدی هم اگه در توان باشه هر دو کنسول رو خریداری کنیم.